Круглий стіл погано вміщується у квадратній тюремній камері

“Круглий стіл дуже погано вміщується у квадратній тюремній камері. Сюди декілька тисяч “Беркуту” і внутрішніх військ приїхало – так нас Віктор Янукович запрошує на круглий стіл. І повістки ще прийшли до Генпрокуратури з викликами на допит”, – сказав Арсеній Яценюк на брифінгу в Штабі національного спротиву, коментуючи заяву президента щодо круглого столу між владою і опозицією.
Арсеній Яценюк наголосив, що опозиція “залишалась і залишається на позиції, що є позицією українського народу, який зібрався на Майдані”: “Звільнити тих, кого незаконно засудили як активістів Майдану, порушити справи проти тих, які зараз ходять в міліцейській формі, а фактично виконували незаконні накази і били людей, відставити тих, які безпосередньо приймали участь в цьому – це уряд”.
 
Він повідомив, що зараз працівники спеціальних підрозділів відтісняють мирні пікети і мирну демонстрацію: “Зараз змістили і побили вже один із пікетів”.
“Ми хочемо офіційно заявити – наша позиція була наступна: ми не б’ємо ні одного міліціонера, ми не застосовуємо силу, у нас немає жодної зброї, у нас немає жодних спеціальних засобів. Ми мирний пікет і ми тримаємо цей пікет”, – наголосив він.
“Якщо працівники правоохоронних органів застосовуватимуть силу по відношенню до мирних громадян – це буде мати непередбачувані наслідки”, – сказав Арсеній Яценюк.
Що стосується звільнення проїзду для Віктора Януковича до Банкової, Арсеній Яценюк наголосив, що пікети майданівців відбуваються по всьому центру: “Але приходити на роботу пішки може кожен, і так прийшли на роботу в уряд. Треба було б, щоб президент пройшовся пішки, якщо йому треба зустрітись із заступником державного секретаря США”.
Арсеній Яценюк також повідомив, що заступник державного секретаря США завтра о 10.30 прибуде до штабу національного спротиву на Майдані. “У середу до нас приїжджає Кетрін Ештон – основна людина в зовнішньополітичному відомстві ЄС”.
“Це означає, що, в принципі, їхній перший сценарій, який вони хотіли  застосувати – сценарій побиття і силового розгону, поки що не реалізовується. Є другий сценарій – це відтиснення мирних демонстрантів. Ми зараз ідемо розібратись, що там на пікетах”, – сказав Арсеній Яценюк.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh