Кров на Майдані потрібна і диктатору, і Росії

Той, хто звіз «тітушек» під Майдан – очевидний покидьок. Мобілізація декількох тисяч молодих людей з спортклубів і «гопоти» з провінційних ОЗГ, доставка в Київ, прокорм і проплата – таке може зробити тільки влада. Влада покидьків.

Без команди з самого верху – а в країні віднедавна за все відповідає тільки одна персона, Віктор Янукович – завезення до столиці тисяч бойовиків і до 10 тисяч «масовки» неможливий. Без згоди глави РНБОУ Андрія Клюєва, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна це було б неможливо. Але це сталося : центр Києва затоплений кримінальним елементом , причому буквально колони погромників побудовані в 200-х метрах від президентської Адміністрації, в 50 – від Верховної Ради.

Міліція опікується бойовиків, свідком чого сьогодні вже стали тисячі киян. Люди в погонах стали подільниками погромників, переставши бути міліцією. СБУ і прокуратура теж нічого «не помічають».

Все готово для вбивства.

Влада чекає – і дуже хоче! – Крові. Щоб раз і назавжди відбити у киян бажання висловлювати свою незгоду з владою «донецьких». Кровопролиття – прекрасний привід , щоб ввести в столиці заборону на будь-які мітинги і демонстрації. У місті, де Янукович і компанія заборонили городянам обирати свого мера, їм залишилося заборонити городянам ще й разом збиратися.

А людська кров для всіх причетних до процвітання донецького ОЗУ «Люкс» ніколи не була перешкодою. Пролили кров – забрали чиєсь підприємство. Пролили кров – прибрали політичного конкурента. Сьогодні, коли все під ними, крім людських душ, їм, можливо, здається, що ще трохи пролитої крові – і вся Україна буде вотчиною десятка сімей з Донецька.

Готується злочин – побоїще на Майдані – вже виходить за рамки Кримінального кодексу. Фактично перші особи держави сьогодні стравлюють українців один з одним, влада сама підпалює гніт громадянського протистояння .Може бути , вся справа в тому , що сьогодні при владі майже немає українців, одні азарови да табачники?

Так ненвідеть дітей (а на Майдані і під Маріїнським палацом, по суті, 80% – ДІТИ), так ненавидіти людей, так зневажати чесних , відкритих , небайдужих , патріотичних громадян , щоб наполегливо планувати їх погром і вбивство, може тільки влада окупантів. Або кодло бандитів , давно втратили ( або ніколи не мали ) ніяких моральних , моральних орієнтирів. Стравити на Майдані дітей – це навіть не почерк , це – діагноз .

Плановане вбивство на Майдані, звичайно, вигідно Росії: ганьба президента України на саміті у Вільнюсі непогано б скріпити кров’ю мирних демонстрантів – тоді гарантія, що Янукович із «стійла» ТС нікуди не рипнется. Пов’язати кров’ю – це не тільки бандитський прийом, а й чекістський . В особі Януковича Путін, здається, знаходить надійного союзника. Залишилося пов’язати його кров’ю.

І до цього все йде.

Колектив «аргументи» звертається до глави МВС Віталія Захарченка, голови СБУ Олександра Якименка та Генерального прокурора України Віктора Пшонки з вимогою застосувати всі наявні в їх розпорядженні повноваження і засоби для запобігання очевидно спланованого кровопролиття.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh