Авторські статті

Кров на Майдані потрібна і диктатору, і Росії

Той, хто звіз «тітушек» під Майдан – очевидний покидьок. Мобілізація декількох тисяч молодих людей з спортклубів і «гопоти» з провінційних ОЗГ, доставка в Київ, прокорм і проплата – таке може зробити тільки влада. Влада покидьків.

Без команди з самого верху – а в країні віднедавна за все відповідає тільки одна персона, Віктор Янукович – завезення до столиці тисяч бойовиків і до 10 тисяч «масовки» неможливий. Без згоди глави РНБОУ Андрія Клюєва, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна це було б неможливо. Але це сталося : центр Києва затоплений кримінальним елементом , причому буквально колони погромників побудовані в 200-х метрах від президентської Адміністрації, в 50 – від Верховної Ради.

Міліція опікується бойовиків, свідком чого сьогодні вже стали тисячі киян. Люди в погонах стали подільниками погромників, переставши бути міліцією. СБУ і прокуратура теж нічого «не помічають».

Все готово для вбивства.

Влада чекає – і дуже хоче! – Крові. Щоб раз і назавжди відбити у киян бажання висловлювати свою незгоду з владою «донецьких». Кровопролиття – прекрасний привід , щоб ввести в столиці заборону на будь-які мітинги і демонстрації. У місті, де Янукович і компанія заборонили городянам обирати свого мера, їм залишилося заборонити городянам ще й разом збиратися.

А людська кров для всіх причетних до процвітання донецького ОЗУ «Люкс» ніколи не була перешкодою. Пролили кров – забрали чиєсь підприємство. Пролили кров – прибрали політичного конкурента. Сьогодні, коли все під ними, крім людських душ, їм, можливо, здається, що ще трохи пролитої крові – і вся Україна буде вотчиною десятка сімей з Донецька.

Готується злочин – побоїще на Майдані – вже виходить за рамки Кримінального кодексу. Фактично перші особи держави сьогодні стравлюють українців один з одним, влада сама підпалює гніт громадянського протистояння .Може бути , вся справа в тому , що сьогодні при владі майже немає українців, одні азарови да табачники?

Так ненвідеть дітей (а на Майдані і під Маріїнським палацом, по суті, 80% – ДІТИ), так ненавидіти людей, так зневажати чесних , відкритих , небайдужих , патріотичних громадян , щоб наполегливо планувати їх погром і вбивство, може тільки влада окупантів. Або кодло бандитів , давно втратили ( або ніколи не мали ) ніяких моральних , моральних орієнтирів. Стравити на Майдані дітей – це навіть не почерк , це – діагноз .

Плановане вбивство на Майдані, звичайно, вигідно Росії: ганьба президента України на саміті у Вільнюсі непогано б скріпити кров’ю мирних демонстрантів – тоді гарантія, що Янукович із «стійла» ТС нікуди не рипнется. Пов’язати кров’ю – це не тільки бандитський прийом, а й чекістський . В особі Януковича Путін, здається, знаходить надійного союзника. Залишилося пов’язати його кров’ю.

І до цього все йде.

Колектив «аргументи» звертається до глави МВС Віталія Захарченка, голови СБУ Олександра Якименка та Генерального прокурора України Віктора Пшонки з вимогою застосувати всі наявні в їх розпорядженні повноваження і засоби для запобігання очевидно спланованого кровопролиття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України