Крок до спільного контролю. В Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Главою EUBAM

Сьогодні, 23 січня, Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко провів робочу зустріч з очільником Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Славоміром Піхором.

Ключовими питаннями зустрічі стали приведення діючих Протоколів про спільний контроль в шести пунктах пропуску на українсько-молдовському кордоні у відповідність з новою Угодою, а також підготовка до організації спільного контролю у пунктах пропуску «Платонове – Гоянул Ноу» і «Кучурган – Новосавицьке» (залізн.) проєктів нових протоколів.

Крім того, було обговорено і питання узгодження механізму реалізації статті 9 Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про організацію спільного контролю в пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон. Учасники зустрічі наголосили на необхідності заново провести внутрішньодержавні процедури для підготовки пакету необхідних документів до підписання.

Наприкінці зустрічі Сергій Дейнеко подякував Славоміру Піхору за внесок EUBAM у налагодження взаємодії між прикордонними відомствами України та Республіки Молдова, а також висловив сподівання на подальшу допомогу європейських експертів EUBAM, оскільки нові загрози на державному кордоні формуються постійно і протидіяти їм – спільна справа правоохоронних структур обох країн, не лише прикордонників.

Крок до спільного контролю. В Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Главою EUBAMКрок до спільного контролю. В Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Главою EUBAMКрок до спільного контролю. В Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Главою EUBAMКрок до спільного контролю. В Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Главою EUBAMКрок до спільного контролю. В Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Главою EUBAMКрок до спільного контролю. В Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Главою EUBAMКрок до спільного контролю. В Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з Главою EUBAM

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh