Новини з Австрії

В Австрії криза з біженцями: Ердоган відмовляється від мільярда євро, а Австрія відправляє поліцейських і собак на угорсько-сербську кордон

Враховуючи складну ситуацію на турецько-грецькому кордоні, міністр внутрішніх справ Нехаммер обіцяв практичну підтримку Греції та Балкан. В допомогу угорцям спочатку буде направлено 19 поліцейських, які пізніше будуть підтримані ще двома кінологами та собаками.

Глава МВС Австрії додав, що і на австрійському кордоні готуються заходи, і в зв’язку з цим в понеділок він зустрівся з угорським колегою. Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто раніше заявив, що очікує напливу до 100 тис. сирійських мігрантів найближчим часом з Туреччини в ЄС і запевнив, що Будапешт захистить свій кордон.

Лідер соціал-демократів і євродепутат Йорг Лейхтфрид побачив «невідкладну необхідність дій» з боку австрійського уряду. SPÖ попросив підтримати парламентські рішення, такі як підтримка розширення контролю на зовнішніх кордонах. Колишній міністр МВС від АПС Герберт Кікль вважав гарною новиною «те, що прикордонний контроль вже зміцнюється, а межі закриваються». Не слід чекати, «поки сотні тисяч нелегальних мігрантів знову не встануть біля наших воріт і голосно вимагають впустити їх, що і буде легко зроблено, як це вже було в 2015 році».

Головний кандидат «Альянсу за Австрію» Хайнц-Крістіан Штрахе зажадав негайного закриття кордонів країни. Девіз Австрії має звучати так: «Ти не дістанешся до або через Австрію!» І ви повинні донести це до мігрантів дуже чітко і недвозначно», — сказав політик.

Біженців в Туреччині в даний час налічується 3,6 мільйона. Президент Туреччини Тайіп Ердоган заявив, що вважає недостатнім додатковий мільярд євро, виділений Євросоюзом його країні на допомогу біженцям, і відмовляється від цих грошей.

Туреччина після загострення ситуації в сирійському Ідлібі заявила, що більше не зможе стримувати потоки мігрантів і біженців, і відкрила свої кордони з ЄС, після чого в Грецію кинулися тисячі мігрантів. За три дні було припин близько 20 тисяч спроб порушення кордону, де знаходяться сотні поліцейських, стягнуті грецькі армійські підрозділи. Агресивні біженці закидають поліцейських коктейлями Молотова. Один чоловік убитий.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України