Авторські статтіДіаспора

Кривава драма: в Італії застрелили українку

В італійському місті Мелфі, що в провінції Поненца, 33-річний охоронець Антоніо Жірарді на грунті ревнощів застрелив свою дружину-українку, Марину Новожилову.

Як повідомляєRepubblica, трагедія сталася 8 травня.

Жірарді після повернення з чергування дістав табельну зброю і вистрілив дружині прямо в серце. Через деякий час Жірарді покінчив життя самогубством.

У ту ніч в будинку, де сталася трагедія, перебували родичі загиблої Марини Новожилової: її рідна сестра Олена з чоловіком Дмитром та маленьким сином. В момент, коли сталося вбивство, вони були в сусідній кімнаті.

Повідомляється, що в ніч з 8 на 9 травня колеги чоловіки не побачивши його на роботі, зв’язалися з родичами чоловіка. Коли вони увійшли в будинок, то побачили на підлозі два тіла.

“Вбивство сталося на другому поверсі будинку, а ми були на першому, — розповів чоловік сестри Марини Новожилової Дмитро Яновський. — Двері нашої кімнати були зачинені, ми спали і не чули пострілів. Вранці нас розбудив домофон. Це прийшов змінник Антоніо. Я погано знаю італійську, але зрозумів, що він розшукує Антоніо. “Так він же на роботі, — кажу. — У нічну зміну”. Але колега сказав, що на роботі його немає, а машина тут, і до того ж неправильно припаркована. Він попросив покликати Антоніо.

Я піднявся на другий поверх і виявив їхні тіла… Те, що сталося, не вкладається в голові. Не розумію, як Антоніо міг таке накоїти. Зараз на місці вбивства працює група карабінерів, будинок опечатаний. Карабінери розшифровують записи їхніх з Мариною розмов, вилучили всі телефони. Ми з дружиною і самі сподіваємося, що поліції вдасться з’ясувати, що стало причиною такого страшного вчинку”. За словами Яновського, дивлячись на цього чоловіка, він навіть подумати не міг, що Жирарді здатний на таке. Також він запевнив, що серйозних конфліктів у жінки з її чоловіком не було. Тому вбивство на ґрунті ревнощів — це поки тільки одне з припущень правоохоронців. “Тіло Марини вже дві доби в морзі. Коли ми зможемо її поховати, невідомо. Забрати її в Україну ми не зможемо — це буде коштувати близько 12 тисяч євро, у нас немає таких грошей. Вирішили ховати тут, в Італії”, – додав чоловік сестри Марини Новожилової.

Пара була в шлюбі 7 місяців. Як передають ЗМІ, Новожилова була уродженкою Дніпра.

За словами Яновського, дивлячись на цього чоловіка, він навіть подумати не міг, що Жирарді здатний на таке. Також він запевнив, що серйозних конфліктів у жінки з її чоловіком не було. Тому вбивство на ґрунті ревнощів — це поки тільки одне з припущень правоохоронців. “Тіло Марини вже дві доби в морзі. Коли ми зможемо її поховати, невідомо. Забрати її в Україну ми не зможемо — це буде коштувати близько 12 тисяч євро, у нас немає таких грошей. Вирішили ховати тут, в Італії”, – додав чоловік сестри Марини Новожилової.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.