Економіка

Крюківський вагонобудівний завод підписав великий контракт на будівництво півтисячі напіввагонів для Білоруської залізниці

ВАТ «Промагролізінг» (Білорусь) профінансувало поставку Білоруської залізниці 500 напіввагонів виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». В рамках укладених договорів в Республіку Білорусь вже доставлено 100 піввагонів, в повному обсязі постачання відбудеться до жовтня поточного року.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Промагролізінг».

Повідомляється, що це перший великий контракт на поставку рухомого складу, укладений з Крюківським вагонобудівним заводом. При цьому сторони відзначають оперативність структурування угоди та її зручність для кожного учасника, що є передумовою для подальшого значного розширення співпраці при поставках залізничного транспорту для БЗ та інших білоруських перевізників.

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» – машинобудівне підприємство, яке знаходиться в місті Кременчуці. Є виробником транспортних засобів, в тому числі рухомого залізничного складу. ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” має стратегічне значення для економіки і безпеки України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України