Крюківський вагонобудівний завод підписав великий контракт на будівництво півтисячі напіввагонів для Білоруської залізниці

ВАТ «Промагролізінг» (Білорусь) профінансувало поставку Білоруської залізниці 500 напіввагонів виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». В рамках укладених договорів в Республіку Білорусь вже доставлено 100 піввагонів, в повному обсязі постачання відбудеться до жовтня поточного року.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Промагролізінг».

Повідомляється, що це перший великий контракт на поставку рухомого складу, укладений з Крюківським вагонобудівним заводом. При цьому сторони відзначають оперативність структурування угоди та її зручність для кожного учасника, що є передумовою для подальшого значного розширення співпраці при поставках залізничного транспорту для БЗ та інших білоруських перевізників.

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» – машинобудівне підприємство, яке знаходиться в місті Кременчуці. Є виробником транспортних засобів, в тому числі рухомого залізничного складу. ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” має стратегічне значення для економіки і безпеки України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh