Авторські статті

Крим впевнено стає островом політичних в’язнів – блогер

Крим впевнено стає островом політичних в’язнів - блогер
Вже традиційно блогер КРИМ-ський бандерівець продовжує розповідати про життя анексованого півострову. Цього разу він пише про черговий витік репресій. Працівники ФСБ провели незаконний обшук в будинку актівісткі національного руху Зодіє Салієвої та її сіна Сейрана, котрого згодом відвезли до ФСБ. Раніше Салієв був вимушений заплатити 20000 рублів штрафу за те, що через гучномовець у мечеті Бахчисараю заявивши про проведення обшуків кримських мусульман 12 травня минулого року. І вісь напередодні біля будинку Салієвих зібралося багато людей, які різко висловлювалися проти озброєних окупантів та бажали їм горіти в пеклі.

Тією ж годиною, продовжує блогер, журналісти пропагандистського «Рен-ТБ» новину про обшук у помешканнях кримських татар супроводжували кадрами зі зброєю та гранатами, хоча насправді ці кадри були взяті з обшуків у Москві та Санкт-Петербурзі, які малі місце 12 листопада минулого року.

Вже давно, пише на завершення КРИМський бандерівець, Крим – це острів політв’язнів, однак і в цьому питанні окупанти допустилися помилки, оскільки чим більше з їх боку буде проводитись репресій, тим гучніше тема Криму буде звучати в міжнародних інститутах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України