Крим впевнено стає островом політичних в’язнів – блогер


Вже традиційно блогер КРИМ-ський бандерівець продовжує розповідати про життя анексованого півострову. Цього разу він пише про черговий витік репресій. Працівники ФСБ провели незаконний обшук в будинку актівісткі національного руху Зодіє Салієвої та її сіна Сейрана, котрого згодом відвезли до ФСБ. Раніше Салієв був вимушений заплатити 20000 рублів штрафу за те, що через гучномовець у мечеті Бахчисараю заявивши про проведення обшуків кримських мусульман 12 травня минулого року. І вісь напередодні біля будинку Салієвих зібралося багато людей, які різко висловлювалися проти озброєних окупантів та бажали їм горіти в пеклі.

Тією ж годиною, продовжує блогер, журналісти пропагандистського «Рен-ТБ» новину про обшук у помешканнях кримських татар супроводжували кадрами зі зброєю та гранатами, хоча насправді ці кадри були взяті з обшуків у Москві та Санкт-Петербурзі, які малі місце 12 листопада минулого року.

Вже давно, пише на завершення КРИМський бандерівець, Крим – це острів політв’язнів, однак і в цьому питанні окупанти допустилися помилки, оскільки чим більше з їх боку буде проводитись репресій, тим гучніше тема Криму буде звучати в міжнародних інститутах.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh