Війна РФ проти України

Кремль уперше визнав поразку на війні з Україною

Російське керівництво визнало поразку ЗС РФ у Харківській області. Чиновники і федеральні ЗМІ активно обговорюють причини невдачі. Ні після відступу з Київської області, ні після втечі зі Зміїного росіяни не зізнавалися у поразках.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

Аналітики зауважили, що ні після відступу з Київської області, ні після втечі зі Зміїного росіяни не зізнавалися у поразках, повсякчас шукаючи виправдання діям своїх військових.

МО РФ спершу запропонувало аналогічне пояснення й для відступу з Харківщини, проте заяви представників міністерства Шойгу були розкритиковані самими росіянами.

“Визнання Кремлем поразки є частиною спроб пом’якшити і скерувати критику Путіна на Міноборони Росії та військове командування “у формі”, – вважають експерти.

Кремлівські ЗМІ зараз працюють над тим, щоб зняти з російського президента будь-яку відповідальність за поразку, замість цього критикуючи оборонне відомство за недостатню поінформованість щодо обстановки на Харківщині.

“Визнання поразки під Харковом показує, що Путін готовий і здатний визнати навіть поразку Росії, принаймні, за деяких обставин, і зосередитися над тим, щоби зняти з себе провину”, – пояснюють в Інституті вивчення війни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.