Кременчуцька тютюнова фабрика «JTI Україна» скоротила виробництво продукції на 73% через новий закон ВР

Ще один найбільший виробник тютюнової продукції та один з найбільших платників податків в Україні компанія «Джей Ті Інтернешнл Україна» має намір зупинити фабрику. В другій половині жовтня компанія скоротила виробництво на 73%.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Компанія подала заяву до Державної фіскальну службу з повернення сплаченого акцизного податку на 350 млн гривень через що міститься в законопроекті №1049 норми про фіксовану маржі для продавців сигарет.

«Ми відкликаємо 350 млн грн сплаченого акцизу за прийняття Верховною Радою законопроекту про встановлення фіксованої торгової маржі на сигарети», – зазначив директор з корпоративних питань і комунікацій JTI Україна Гінтаутас Діргела. За його словами, компанія в другій половині жовтня знизила виробництво на 73% в порівнянні з планами.

За його словами, в 2018 році компанія сплатила 8,35 млрд грн акцизного податку.

Нагадаємо, раніше найбільший платник податків в Україні тютюновий гігант British American Tobacco зупинив фабрику в Прилуках з тієї ж причини.

Кременчуцька тютюнова фабрика ЗАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» — тютюнова фабрика в Кременчуці. Була заснована в 1842 році.  З 2000 року входить до складу японської тютюнової корпорації «Japan Tobacco International». За підсумками 2018 року компанією було сплачено податків до бюджетів всіх рівнів на суму 9,7 мільярдів гривень.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh