Економіка

Кременчуцька тютюнова фабрика «JTI Україна» скоротила виробництво продукції на 73% через новий закон ВР

Ще один найбільший виробник тютюнової продукції та один з найбільших платників податків в Україні компанія «Джей Ті Інтернешнл Україна» має намір зупинити фабрику. В другій половині жовтня компанія скоротила виробництво на 73%.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Компанія подала заяву до Державної фіскальну службу з повернення сплаченого акцизного податку на 350 млн гривень через що міститься в законопроекті №1049 норми про фіксовану маржі для продавців сигарет.

«Ми відкликаємо 350 млн грн сплаченого акцизу за прийняття Верховною Радою законопроекту про встановлення фіксованої торгової маржі на сигарети», – зазначив директор з корпоративних питань і комунікацій JTI Україна Гінтаутас Діргела. За його словами, компанія в другій половині жовтня знизила виробництво на 73% в порівнянні з планами.

За його словами, в 2018 році компанія сплатила 8,35 млрд грн акцизного податку.

Нагадаємо, раніше найбільший платник податків в Україні тютюновий гігант British American Tobacco зупинив фабрику в Прилуках з тієї ж причини.

Кременчуцька тютюнова фабрика ЗАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» — тютюнова фабрика в Кременчуці. Була заснована в 1842 році.  З 2000 року входить до складу японської тютюнової корпорації «Japan Tobacco International». За підсумками 2018 року компанією було сплачено податків до бюджетів всіх рівнів на суму 9,7 мільярдів гривень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України