Новини

Кредитна термінологія: як розібратися у поняттях

Споживчі кредити для українців давно не є чимось дивним чи занадто рідким. Але підвищити власну обізнаність у цій сфері ще більше все одно можна. Це дозволить вам правильно аналізувати пропозиції банку та обирати найвигідніші умови для отримання грошей. Наприклад, в IdeaBank кредит готівкою пропонують з мінімальним пакетом документів та швидким прийняттям рішення.

Готівковий кредит: про загальне

Оформлюючи готівковий кредит, конкретну суму грошей в межах пропозиції ви отримуєте готівкою у відділенні банку. Загалом банк не обмежує вас у тому, куди витрачати отримані кошти. Найчастіші випадки, як ви можете скористатися грошима та навіщо вони вам потрібні:

  • ремонт — косметичний чи капітальний;
  • купівля меблів чи побутової техніки;
  • освіта та додаткові вкладення у власний розвиток;
  • специфічний товар для роботи фрілансерів — ноутбук або ж спеціалізована техніка.

Кредити в Ідея банк видають на прозорих умовах — тут немає зайвих вимог та умов, які ховаються за квадратними дужками, занадто дрібним шрифтом тощо. Ви можете дізнатися головне на сайті організації, заповнити заявку та через хвилину вже отримати перші результати з рішенням банку.

Рефінансування: додаткові послуги

Перекредитування або рефінансування — це можливість позбутися невигідних умов на кредит шляхом звернення в інший банк. Наприклад, ви взяли кредит в одному банку, але ваші кредитні можливості змінилися. Тож в Ідея банк ви можете взяти частину коштів для погашення заборгованості в іншій установі. Готівкові кредити для цього можуть підходити, якщо у вашому банку є варіант такого внесення коштів.

Рефінансування є вигідним, якщо ви бажаєте:

  • зменшити розмір переплат за кредитом;
  • змінити суму щомісячних платежів;
  • змінити валюту, в якій платите.

Перекредитування є вигідним, якщо інший банк пропонує більш вигідні умови для внесення платежів. Але зазвичай такою послугою користуються до спливу половини строку виплат за кредитом. Наприклад, ви маєте погасити борг за рік, тоді вигідно буде змінити банк у перші півроку.

Ануїтет: про графіки виплат

Ще один популярний термін в банківській справі — «ануїтет». Це спеціальний графік або ж послідовність внесення платежів за кредитом. Тобто це постійні грошові надходження у банк через однакові проміжки часу. 

В Ідея банк пропонують вносити платежі раз на місяць за встановленим в результаті домовленостей графіком. Розмір надходжень при цьому залишається теж однаковим. До того ж, є можливість дострокового погашення заборгованості без штрафів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України