Новини

Кредитна картка з лімітом: у чому її переваги

Зараз клієнти ПриватБанку можуть оформити не лише картку для виплат та отримання заробітної плати, але й платіжний засіб, що дозволяє отримати миттєвий кредит від банку на пільгових умовах. У цій статті ми розглянемо основні переваги, які має банківська картка з кредитним лімітом для пересічного користувача.

Миттєвий кредит під 0%

Маючи на руках кредитку, особа може розраховуватися на касі та в інтернеті, переказувати кошти та знімати готівку, навіть коли на рахунку немає власних коштів. Це дозволено робити у межах встановленого банком кредитного ліміту. Тобто власнику картки не потрібно підписувати з фінустановою додатковий договір на видачу кредиту готівкою, а просто користуватися карткою.

На відміну від мікропозик “до зарплати”, таке кредитування безвідсоткове протягом пільгового періоду (до 55 днів). Далі – ставка складатиме 3,5% на місяць.

Швидке оформлення

Банківські експерти зазначають, що для оформлення картки клієнтові знадобиться щонайбільше 15 хвилин. Заявку на видачу платіжного засобу можна подати онлайн та швидко отримати готове рішення. Видають віртуальні картки з кредитним лімітом, розмір якого визначає банк, враховуючи матеріальне становище потенційного позичальника.

Максимальна сума – 200 000 грн

Кредитний ліміт у розмірі 200 000 грн доступний по кредитній картці “Універсальна” від ПриватБанку, якою вже користуються 18 млн українців. Але максимальний кредитний ліміт доступний не всім її власникам, а лише тим, хто має високу платоспроможність та підтвердив статки документально. 

Клієнт може підвищити кредитний ліміт до суми, яку він потребує, подавши про це онлайн-заявку через інтернет-банкінг або мобільний застосунок. Для цього клієнтові доведеться надати додаткові відомості: довідку про доходи, інформацію про сімейний стан, наявність дітей, місце роботи, житлові умови та наявність нерухомості. 

Всі ці дані, разом з кредитною історією потенційного позичальника, банк враховує під час перегляду поточного кредитного ліміту. Якщо клієнт надасть всі необхідні документи для підтвердження свого фінансового стану, ймовірність позитивного рішення щодо підвищення кредитного ліміту дуже висока.

Оплата товарів та послуг частинами

Кредитна картка з лімітом – ключ можливості придбати товари на виплат або у рамках послуги “Оплата частинами”. За її умовами, клієнт має предʼявити на касі кредитну картку з кредитним лімітом, який дорівнює або більший за вартість обраного товару. В такому разі покупець може сплачувати за товар частинами. Це вигідніше, ніж оформлювати товарний кредит під відсотки.

Всі ці можливості роблять банківську кредитку потужним інструментом для задоволення потреб сучасного споживача. Наявність кредитки допоможе ефективніше керувати власними фінансами та купувати товари та оплачувати послуги вигідно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України