Новини

Кредит під заставу нерухомості вихід з тяжкої ситуації чи вдалий бізнес-план

В кожної людини бувають різні неприємності в житті. І ми не можемо говорити, що такого з нами точно не буде, адже ми не знаємо, що нас чекає завтра. Багато людей просто люблять ризикувати й вкладають все своє майно без краплини співчуття. Чому так? Давайте розберемось.

Особливості кредитування

Зазвичай послугою кредитування під заставу нерухомості може скористатися тільки людина яка досягла повноліття(21 рік) і до 65 років. Такі кредити видаються для різних потреб людини. Комусь потрібно розширити бізнес, а хтось потрапив у тяжку ситуацію де потрібна велика сума. Кредит під заставу нерухомості дозволяє брати велику суму грошей, але в випадку не повернення вся не рухомість яка була заставлена переходить у власність банку.

Чи є ця процедура безпечною

Щоб розуміти чи потрібно вам кредит спочатку потрібно чітко спланувати стратегію повернення коштів. Самим безпечним буде тоді коли позичальник буде дотримуватися правил договору і повертатиме в зазначений час.
Беручи кредит під заставу нерухомості ви зможете розпоряджатися своїми коштами так, як вам заманеться. Ви можете відкрити бізнес або витратити на свої життєві потреби. Можна придбати нове житло і здавати його, таким чином ви зможете навіть заробляти.
Багато банків пропонують дуже вигідні умови до 80% оціненої вартості застави – це дуже вигідна пропозиція. Ви повинні пам’ятати, що брати кредит під заставу нерухомості вирішувати тільки вам і ви повинні все добре обдумати й виважити всі за та проти.

Які переваги та недоліки мають такі кредити

Кредит – це складна багатошарова схема в якій є ризики та переваги, давайте розберемось.
Можливі такі ризики:
1) Оцінка майна. Зазвичай банки встановлюють набагато нижчу вартість нерухомості від її реальної;
2)При несплаті позики ви втратите нерухомості. Щоб такої ситуації не виникло потрібно вчасно виплачувати позику, такі умови чітко прописані в договорі;
3)Відсутність поручителя. Зазвичай для такого типу кредиту потрібно згода і підтвердження родичів в тому, що вони беруть на себе відповідальність за вашу платоспроможність. В разі чого ця людина зобов’язана виплачувати кредит за вас.
Можливі такі переваги:
1) можливість отримати велику суму грошей за короткий проміжок часу;
2)Ви можете розпоряджатися своїми коштами так, як хочете ви, банк не контролює ваші витрати;
3) мінімальна кількість документів. Звичайно, що беручи кредит під заставу нерухомості є очевидні ризики, але є чимало і переваг.
Такі кредити будуть вигідні для тих, кому в короткий час потрібна велика сума грошей.
Перед тим як взяти кредит потрібно запевнитись у репутації та кваліфікації банківської установи. Яскравим прикладом є “BigBenFinance”. Ви повинні бути впевнені в чесності та порядності банку в оформленні всіх фінансових документів і оцінки вашого майна.
Чи брати кредит під заставу нерухомості вирішувати тільки вам. Залежить все від ситуації та вашої потреби в грошах. А маючи вдалий бізнес який потребує допомоги, то варто ризикувати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України