кредит он-лайн

Кредит онлайн – переваги оформлення

Швидка позика онлайн є найбільш зручним способом одержання грошових коштів на термінові потреби. Даний вид кредиту володіє наступними перевагами.

Зручність та економія часу

Позичальник звільняється від необхідності стояти в чергах, витрачати гроші і час на поїздки в офіс організації, що надає кредит. Клієнту достатньо заповнити заявку на отримання швидкого позики онлайн. Дану процедуру можна виконати в будь-який день тижня (у тому числі в суботу і неділю) як з робочого місця, так і вдома у зручний час, незалежно від робочого графіка позикодавця. Завдяки цьому онлайн-кредитування є кращим не тільки для фізичних осіб, але і для організацій середнього та малого бізнесу, яким необхідно термінове поповнення оборотних коштів. Наприклад, IdeaBank пропонує такий сервіс для своїх клієнтів на сторінці http://www.ideabank.ua/ru/forms/i-credits/ – ви можете самостійно офрмити кредит. .Позика перераховується клієнту на карту банку-партнера в день оформлення заявки.

Можливість вибору

Даний вид позики дозволяє подати одночасно кілька заявок в різні організації і, отримавши позитивні відповіді, вибрати ту, яка запропонує найвигідніші умови кредитування. Кредитні калькулятори допомагають прорахувати загальну суму виплат за обраним умовам і заданим параметрам (величиною процентних ставок, початкового внеску, суми та строку кредиту).

Простота процедури оформлення

Для оформлення мікрокредиту в онлайн режимі достатньо заповнити анкетну форму заявки, а при отриманні позитивної відповіді менеджер-консультант сам під’їде до Вас додому або в офіс для її підтвердження. Договір складається на підставі інформації з анкети і підписується сторонами в день звернення відразу після пред’явлення документа, що посвідчує особу клієнта. Вам не потрібно очікувати в черзі або знайти час щоб зявитися у банківській установі. Оформлення кредиту он-лайн зекономить вам кошти та час для своїх потреб.

Можливість онлайн-погашення

На сьогоднішній день стає можливим погашення мікрокредиту в онлайн режимі, сидячи в офісі або вдома перед монітором комп’ютера. Електронний рахунок відкривається також за допомогою Інтернету. Поповнити гаманець можна в будь-якому місці, де приймаються платежі за мобільний зв’язок або Інтернет, так і шляхом переказу вказаної у кредитному договорі суми з електронного гаманця на рахунок позикодавця.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh