Новини

Кредит онлайн – переваги оформлення

кредит он-лайнШвидка позика онлайн є найбільш зручним способом одержання грошових коштів на термінові потреби. Даний вид кредиту володіє наступними перевагами.

Зручність та економія часу

Позичальник звільняється від необхідності стояти в чергах, витрачати гроші і час на поїздки в офіс організації, що надає кредит. Клієнту достатньо заповнити заявку на отримання швидкого позики онлайн. Дану процедуру можна виконати в будь-який день тижня (у тому числі в суботу і неділю) як з робочого місця, так і вдома у зручний час, незалежно від робочого графіка позикодавця. Завдяки цьому онлайн-кредитування є кращим не тільки для фізичних осіб, але і для організацій середнього та малого бізнесу, яким необхідно термінове поповнення оборотних коштів. Наприклад, IdeaBank пропонує такий сервіс для своїх клієнтів на сторінці http://www.ideabank.ua/ru/forms/i-credits/ – ви можете самостійно офрмити кредит. .Позика перераховується клієнту на карту банку-партнера в день оформлення заявки.

Можливість вибору

Даний вид позики дозволяє подати одночасно кілька заявок в різні організації і, отримавши позитивні відповіді, вибрати ту, яка запропонує найвигідніші умови кредитування. Кредитні калькулятори допомагають прорахувати загальну суму виплат за обраним умовам і заданим параметрам (величиною процентних ставок, початкового внеску, суми та строку кредиту).

Простота процедури оформлення

Для оформлення мікрокредиту в онлайн режимі достатньо заповнити анкетну форму заявки, а при отриманні позитивної відповіді менеджер-консультант сам під’їде до Вас додому або в офіс для її підтвердження. Договір складається на підставі інформації з анкети і підписується сторонами в день звернення відразу після пред’явлення документа, що посвідчує особу клієнта. Вам не потрібно очікувати в черзі або знайти час щоб зявитися у банківській установі. Оформлення кредиту он-лайн зекономить вам кошти та час для своїх потреб.

Можливість онлайн-погашення

На сьогоднішній день стає можливим погашення мікрокредиту в онлайн режимі, сидячи в офісі або вдома перед монітором комп’ютера. Електронний рахунок відкривається також за допомогою Інтернету. Поповнити гаманець можна в будь-якому місці, де приймаються платежі за мобільний зв’язок або Інтернет, так і шляхом переказу вказаної у кредитному договорі суми з електронного гаманця на рахунок позикодавця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.