Краудфайдинговий майданчик Kickstarter створив 300 тисяч нових робочих місць

Інтернет-проект Kickstarter, створений в 2009 році, став  одним з найбільших у світі “роботодавців”. Сервіс являє собою краудфайдинговий майданчик і за сім років існування забезпечив робочими місцями 300 тисяч чоловік.

Феномен Kickstarter вивчили вчені з Університету штату Пенсільванія. Вони і провели підрахунки робочих місць у всіх стартапах, які почали свою діяльність завдяки успіху на Kickstarter.

Географія успішних стартапів на майданчику Kickstarter – майже всеохоплююча. Стабільну роботу отримали люди в більшості країн світу. Вони стали співробітниками нових компаній, створених після успішного збору коштів на інтернет-майданчику. Також в підрахунках враховувалися інженери і люди інших професій, що залучені до різних проектів на Kickstarter.

Також сервіс допоміг створити 283 тисячі робочих місць з частковою зайнятістю. Мова, в тому числі, про віддалену роботу на дому. Завдяки Kickstarter у світі з’явилися 8,8 тисяч нових компаній, включаючи некомерційні організації. Більшість з них – новаторські, амбітні і змінюють життя на планеті на краще. Інакше в них просто не вклали б гроші.

За сім років Kickstarter зібрав для стартапів 5,3 мільярда доларів. При цьому на кожну тисячу проектів припадає 82 вакансії з повною зайнятістю і непоганою зарплатою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh