Авторські статтіТехно

Краудфайдинговий майданчик Kickstarter створив 300 тисяч нових робочих місць

Інтернет-проект Kickstarter, створений в 2009 році, став  одним з найбільших у світі “роботодавців”. Сервіс являє собою краудфайдинговий майданчик і за сім років існування забезпечив робочими місцями 300 тисяч чоловік.

Феномен Kickstarter вивчили вчені з Університету штату Пенсільванія. Вони і провели підрахунки робочих місць у всіх стартапах, які почали свою діяльність завдяки успіху на Kickstarter.

Географія успішних стартапів на майданчику Kickstarter – майже всеохоплююча. Стабільну роботу отримали люди в більшості країн світу. Вони стали співробітниками нових компаній, створених після успішного збору коштів на інтернет-майданчику. Також в підрахунках враховувалися інженери і люди інших професій, що залучені до різних проектів на Kickstarter.

Також сервіс допоміг створити 283 тисячі робочих місць з частковою зайнятістю. Мова, в тому числі, про віддалену роботу на дому. Завдяки Kickstarter у світі з’явилися 8,8 тисяч нових компаній, включаючи некомерційні організації. Більшість з них – новаторські, амбітні і змінюють життя на планеті на краще. Інакше в них просто не вклали б гроші.

За сім років Kickstarter зібрав для стартапів 5,3 мільярда доларів. При цьому на кожну тисячу проектів припадає 82 вакансії з повною зайнятістю і непоганою зарплатою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.