Політика

Кравчук вважає мінський формат ширмою, що дозволяє Росії знущатися над українськими ініціативами

Леонід Кравчук заявив в інтерв’ю виданню Lenta.UA, що, на його думку, для Росії мінський формат ставши ширмою, що дозволяє знущатися над будь-якими ініціативами української сторони. При цьому перший президент нагадав, що раніше він вже неодноразово пропонував перейти до будапештського формату для вирішення проблеми Донбасу.

На думку Леоніда Кравчука, для Росії мінський формат ставши свого роду ширмою, що дозволяє Москві знущатися над будь-якими ініціативами, пропонованими Україною. Тому той факт, що Володимир Зеленський сподівається на мінський формат у плані вирішення проблеми Донбасу, викликає певну тривогу. Перший президент нагадав, що раніше він вже неодноразово пропонував відмовитися від такого варіанту, і перейти до будапештського формату.

Втім, тут і альтернатива. Наприклад, можна просто розширити мінський формат, підключивши до процесу Великобританію й Сполучені Штати. В даному випадку необхідно вирішити відразу кілька завдань. Перша полягає в розширення формату переговорів. Друга задача – заміна відповідальніх представників. При всій повазі до Леоніда Кучми, потрібно визнати, що ніяких державних повноважень у нього немає. Читайте також: Зеленський пояснивши, як збирається стимулювати залучення інвестицій в українську економіку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.