Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії троє злочинців з України викрали картину Ренуара

За даними поліції, 26 листопада троє злочинців викрали з Доротеума картину Ренуара. Один з підозрюваних вже арештований в Амстердамі — це підтвердила прокурор пані Буссек з Віденської прокуратури.

Підозрюваний є громадянином України. За словами Буссека, його заарештували «у вихідні або в понеділок». Віденська прокуратура робить зусилля для якнайшвидшої видачі підозрюваного Австрії.

Двоє спільників арештованого українця поки в бігах. Прокуратура поки не відповіла на питання про встановлення чи особистості розшукуваних осіб, хоча камери спостереження, встановлені в Доротеумі, зробили дуже чіткі знімки злочинців і вони також були опубліковані.

І Буссек, і представник поліції Пол Ейденбергер послалися на триваюче розслідування. Поки залишаються відкритими очевидні питання також про місцезнаходження полотна Ренуара і про те, як напасти на слід українців.

Картина з оцінною вартістю до 160 000 євро була вкрадена 26 листопада. Злочинці просто вирізали полотно з рами і покинули Доротеум до прибуття поліції.

За матеріалами: orf.at
Фото: orf.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України