Козак Гаврилюк пробачив свого мучителя, який до того ж розкаявся

Аваков пропонує відпустити виродка під домашній арешт, бо у нього дружина вагітна на шостому місяці. Загалом, враження таке, що нас готують до того, що “треба бути гуманними” – треба, мовляв, простити мента.

А я не бачу підстав для такого гуманізму. Гаврилюк, можливо, людина свята. Але мені і мільйонам інших людей довелось все це побачити, пережити і пояснювати своім дітям – я вимагаю компенсації – покарання винуватця!

Нагадаю, мова йде про правоохоронця, який вдався до тортур свого співгромадянина під час виконання службових обов’язків!!!

Це ж виходить, якщо жертва не пручається, а дружина вчасно завагітніла – муч, бий, вбивай – все тобі може зійти з рук? Хочу звернути увагу, на те, що в період вчинення злочину цей паскудний мент найбільш вірогідно вже знав, що стане батьком. І що? Це зробило його добрішим, кращим? Як можна вірити в його каяття? То чому факт вагітності його дружини має пом’якшувати, а не погіршувати його ситуацію? А якщо цей садист робитиме щось подібне зі своєю дитиною? То може, якщо нам байдуже до Гаврилюка, варто захистити дитину?

Злочинець має сидіти у в’язниці!

Bohdan Yaremenko

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. Беркут – мені тебе жаль. І майданівців жаль теж, хоч вони і порушники, але теж люди і не від доброго життя полізли туди.. А от з депутатів ніхто не загинув. А наведіть фотки побитих беркутівців і хлопців з внутрішніх військ. Їм не менш боляче було. Та і беркут мав стріляти по придуркам які били міліціантів. Покараєте беркутівців – нехай. Всіх давайте покараєм. Або вишлимо з країни. Почнемо з Беркуту – в Росію його(когось посадять, решту звільнять і вони підуть в Росію наприклад), сокіл – теж розформувати, титан і грифон, альфу теж туди! А так, і міліцію розформувати. Цього хочете? Це називається хаос! Буде безлад. Задумайтесь і не відволікайтесь на таку фігню. Доля країни зараз важлива! Росія може влізти, політики такі, що не знаєш що гірше, Аваков просто хоче врятувати свою шкіру за Білого – то не відволікайтесь на це! Вміли скинути владу так доводьте справу до кінця!

  2. Анастасія

    Згодна з тим, що безлюдя має бути покарано інакше вчинятиме подібне в майбутньому. Кара йому!!!!

  3. Тюрма не виправить цього садиста, а зробить ще гіршим. Думаю покарання у вигляді позбавлення права працювати на будь-яких посадах, пов”язаних із силовими відомствами і обов”язковий курс психологічної переорієнтації – саме те.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh