Авторські статті

Козак Гаврилюк пробачив свого мучителя, який до того ж розкаявся

Аваков пропонує відпустити виродка під домашній арешт, бо у нього дружина вагітна на шостому місяці. Загалом, враження таке, що нас готують до того, що “треба бути гуманними” – треба, мовляв, простити мента.

А я не бачу підстав для такого гуманізму. Гаврилюк, можливо, людина свята. Але мені і мільйонам інших людей довелось все це побачити, пережити і пояснювати своім дітям – я вимагаю компенсації – покарання винуватця!

Нагадаю, мова йде про правоохоронця, який вдався до тортур свого співгромадянина під час виконання службових обов’язків!!!

Це ж виходить, якщо жертва не пручається, а дружина вчасно завагітніла – муч, бий, вбивай – все тобі може зійти з рук? Хочу звернути увагу, на те, що в період вчинення злочину цей паскудний мент найбільш вірогідно вже знав, що стане батьком. І що? Це зробило його добрішим, кращим? Як можна вірити в його каяття? То чому факт вагітності його дружини має пом’якшувати, а не погіршувати його ситуацію? А якщо цей садист робитиме щось подібне зі своєю дитиною? То може, якщо нам байдуже до Гаврилюка, варто захистити дитину?

Злочинець має сидіти у в’язниці!

Bohdan Yaremenko

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України