Новини

Коворкінг компанія – які критерії важливі при виборі

Лаконічно про те, як вибрати придатний коворкінг

Щоб там було комфортно і працювалося продуктивно. Критерії сформульовані для проекту 100 антикафе за 360 днів, який стартує буквально через кілька днів.

Місце розташування

Зрозуміло, що на роботу повинно бути зручно добиратися. Але в розташуванні важливо не тільки це. Близькість парку, в якому можна прогулятися в перерві між брейн-стормами, або центр міста зі всіма його принадами теж грають роль.

Вид з вікна

Дрібниця? Не. Якщо робота творча, заоконная панорама дуже навіть може стимулювати. І суто урбаністичний пейзаж з заводськими трубами – далеко не айс.

Парковка для авто

Тут без коментарів. Бажано паркінг побільше, обов’язково – безкоштовно!

Інтер’єр

На смак і колір всі фломастери різні, тому залишаю цей пункт на суд читачів. Комусь подобається килими на стінах, хтось без розуму від мінімалізму і готовий працювати на підлозі.

Планування коворкінгу

Ідеально, коли коворкингові зони відділені від просторів, призначених для проведення заходів. Інакше може виникнути ситуація, коли потрібне приміщення зайняте, а для роботи доведеться шукати інший коворкінг.

Заходи

Є вільні простору з коворкингами, в яких проходять різні події – зустрічі з цікавими людьми, тренінги і т. д. Так от багато хто з заходів додатково оплачувати не потрібно, вони вже включені в погодинну вартість. А це хороший бонус.

Система оплати

Зазвичай у третіх місцях гроші беруть за годину, день, тиждень і місяць. Бувають і такі простори, в яких можна платити щохвилини (після першої години). Зрозуміло, що місячний абонемент коштуватиме дешевше, ніж оплата по годинах.

Наявність паркінгу для велосипедів

Реально проблема, як виявляється. В Києві така штука є тільки в одному третьому місці, наскільки мені відомо. Це велохаб www.coworkingplatforma.com з коворкінгом. Або коворкінг з велохабом. Компанія пропонує в оренду приміщення у Києві для проведення конференцій.

Душ

(особливо важливий для велосипедистів). Проїхавши пару-трійку км., хотілося б приступити до роботи чистим. Хоча, якщо потрібно попрацювати на самоті, варіант не митися навіть дуже;)

Спортивні зали в окрузі

Або можливість занять спортом у вільному просторі. Ну, хоча б, пару гантелей і турнік в дверному отворі.

Ставлення до домашніх тварин

Можна перебувати в коворкинге з собаками, коте, хом’яками і іншою живністю?

Інфраструктура для людей з обмеженими можливостями

Пандуси, ліфти та інше. На жаль, в Україні ця тема зараз особливо актуальна.

А як на рахунок дітей?

Багато з коворкерів з задоволенням приходили б попрацювати з представниками молодших поколінь. Чи є така можливість в обраному третьому місці? Далеко не скрізь.

Аудиторія

Хто працює у вільному просторі? Зараз спостерігається поділ третіх місць за профілем. Є коворкинги для дизайнерів, хакерспейсы, творчі лабораторії для рекламників і т. д. Це не означає, що інших людей туди не пускають (навіть дуже пускають і завжди раді). Але робота в професійному співтоваристві може бути більш продуктивною. Зв’язки, спільні теми і все таке.

Швидкість інтернету

Перевіряється тільки досвідченим шляхом. В описах коворкінг все в ажурі (від 100 мб і вище), тільки часто виявляється, що цей трафік ділиться на кілька десятків робочих місць, а щоб викачати шматок відео обсягом у кілька Гб потрібно витратити півдня. Так що, тут варто діяти методом проб і помилок.

Якщо у вас є що додати, ласкаво просимо. Побажання приймаються в будь-який час.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.