Коворкінг компанія – які критерії важливі при виборі

Лаконічно про те, як вибрати придатний коворкінг

Щоб там було комфортно і працювалося продуктивно. Критерії сформульовані для проекту 100 антикафе за 360 днів, який стартує буквально через кілька днів.

Місце розташування

Зрозуміло, що на роботу повинно бути зручно добиратися. Але в розташуванні важливо не тільки це. Близькість парку, в якому можна прогулятися в перерві між брейн-стормами, або центр міста зі всіма його принадами теж грають роль.

Вид з вікна

Дрібниця? Не. Якщо робота творча, заоконная панорама дуже навіть може стимулювати. І суто урбаністичний пейзаж з заводськими трубами – далеко не айс.

Парковка для авто

Тут без коментарів. Бажано паркінг побільше, обов’язково – безкоштовно!

Інтер’єр

На смак і колір всі фломастери різні, тому залишаю цей пункт на суд читачів. Комусь подобається килими на стінах, хтось без розуму від мінімалізму і готовий працювати на підлозі.

Планування коворкінгу

Ідеально, коли коворкингові зони відділені від просторів, призначених для проведення заходів. Інакше може виникнути ситуація, коли потрібне приміщення зайняте, а для роботи доведеться шукати інший коворкінг.

Заходи

Є вільні простору з коворкингами, в яких проходять різні події – зустрічі з цікавими людьми, тренінги і т. д. Так от багато хто з заходів додатково оплачувати не потрібно, вони вже включені в погодинну вартість. А це хороший бонус.

Система оплати

Зазвичай у третіх місцях гроші беруть за годину, день, тиждень і місяць. Бувають і такі простори, в яких можна платити щохвилини (після першої години). Зрозуміло, що місячний абонемент коштуватиме дешевше, ніж оплата по годинах.

Наявність паркінгу для велосипедів

Реально проблема, як виявляється. В Києві така штука є тільки в одному третьому місці, наскільки мені відомо. Це велохаб www.coworkingplatforma.com з коворкінгом. Або коворкінг з велохабом. Компанія пропонує в оренду приміщення у Києві для проведення конференцій.

Душ

(особливо важливий для велосипедистів). Проїхавши пару-трійку км., хотілося б приступити до роботи чистим. Хоча, якщо потрібно попрацювати на самоті, варіант не митися навіть дуже;)

Спортивні зали в окрузі

Або можливість занять спортом у вільному просторі. Ну, хоча б, пару гантелей і турнік в дверному отворі.

Ставлення до домашніх тварин

Можна перебувати в коворкинге з собаками, коте, хом’яками і іншою живністю?

Інфраструктура для людей з обмеженими можливостями

Пандуси, ліфти та інше. На жаль, в Україні ця тема зараз особливо актуальна.

А як на рахунок дітей?

Багато з коворкерів з задоволенням приходили б попрацювати з представниками молодших поколінь. Чи є така можливість в обраному третьому місці? Далеко не скрізь.

Аудиторія

Хто працює у вільному просторі? Зараз спостерігається поділ третіх місць за профілем. Є коворкинги для дизайнерів, хакерспейсы, творчі лабораторії для рекламників і т. д. Це не означає, що інших людей туди не пускають (навіть дуже пускають і завжди раді). Але робота в професійному співтоваристві може бути більш продуктивною. Зв’язки, спільні теми і все таке.

Швидкість інтернету

Перевіряється тільки досвідченим шляхом. В описах коворкінг все в ажурі (від 100 мб і вище), тільки часто виявляється, що цей трафік ділиться на кілька десятків робочих місць, а щоб викачати шматок відео обсягом у кілька Гб потрібно витратити півдня. Так що, тут варто діяти методом проб і помилок.

Якщо у вас є що додати, ласкаво просимо. Побажання приймаються в будь-який час.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh