Новини з Австрії

Ковбасний рулет залишається найпопулярнішим перекусом на обід в Австрії

30 відсотків людей проводять свою обідню перерву в Австрії прямо за робочим столом — і зазвичай там з’їдають булочку з ковбасою — Extrawurstsemmel.

Wurstsemmel, як і раніше, залишається найпопулярнішою закускою на обід в Австрії.

Згідно з опитуванням 1 000 співробітників, проведеному Integral від імені Die Menu-Manufaktur, обід складається в основному з холодних або гарячих булочок, хоча для багатьох це основний прийом їжі протягом дня. У 61% сендвіч виявляється на обідній тарілці кілька разів на тиждень. Стільки ж респондентів витрачають на перерву щонайменше 30 хвилин.

В обідню пору 15% їдять лише холодні або теплі булочки, які в основному купують у супермаркеті або в булочній. Булочка з ковбасою, як і раніше, посідає перше місце. 34 відсотки їдять салати та 21 відсоток їдять супи кілька разів на тиждень. П’яте місце посідає випічка (15%). 42% хоча б раз на тиждень балують себе стравами з макаронів. Паста – найпопулярніший гарячий обід.

Це найпопулярніший обідній перекус в Австрії

Чоловіки набагато частіше, ніж жінки, тягнуться до теплих булочок з начинкою, піци, шніцелів, бургерів та іншого фаст-фуду. Жінки частіше їдять салати. Вік також впливає харчові звички. Люди молодші 30 років віддають перевагу значно більшій різноманітності, ніж інші вікові групи, і набагато частіше їдять карі, боули або страви вок.

Лише вісім відсотків взагалі не роблять обелену перерву. Здебільшого це працівники, які працюють неповний робочий день. Однак для переважної більшості працюючих (92%) перерва на обід є обов’язковою.

Більшість витрачають на обід менш як десять євро. Лише один або кожен десятий працюючий заявив, що витрачає на обід понад десять євро на день. 46 відсотків витрачають від п’яти до десяти євро, 45 відсотків менше п’яти євро. Це не звучить як багато.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України