Котельні централізованого теплопостачання Маріуполя переведуть на біопаливо

Всі Маріупольські котельні централізованого теплопостачання переобладнають під біопаливо і скидне тепло. Пілотний проєкт із модернізації комунального підприємства “Маріупольтепломережа” стартує за сприяння програми “Швеція-Україна: підтримка централізованого теплопостачання”. Програма покликана надати споживачам якісні послуги з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Повідомляє mariupol-express.

Місто знаходиться у списку першочергових міст на розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту. Якщо проєкти, які представить місто, будуть схвалені шведською стороною, то Маріуполь отримає кредит до 5 млн євро на їх реалізацію, з яких до 1,5 млн євро – грантова складова. Крім того, як мінімум 10% із суми має внести “Маріупольтепломережа”.

Маріуполь розробив стратегічне бачення розвитку і трансформації “тепломережі” для зниження споживання газу та природних ресурсів. Одне з основних завдань – зменшити розмір платіжки для конкретного споживача, – заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Шведсько-українську програму підтримки централізованого теплопостачання адмініструє Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО), спрямована на фінансування та підтримку екологічно стійких, енергоефективних інвестиційних проєктів у секторі централізованого теплопостачання по всій Україні. Маріуполь стане майданчиком для впровадження передового європейського досвіду у сфері централізованого теплопостачання.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh