Економіка

Котельні централізованого теплопостачання Маріуполя переведуть на біопаливо

Всі Маріупольські котельні централізованого теплопостачання переобладнають під біопаливо і скидне тепло. Пілотний проєкт із модернізації комунального підприємства “Маріупольтепломережа” стартує за сприяння програми “Швеція-Україна: підтримка централізованого теплопостачання”. Програма покликана надати споживачам якісні послуги з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Повідомляє mariupol-express.

Місто знаходиться у списку першочергових міст на розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту. Якщо проєкти, які представить місто, будуть схвалені шведською стороною, то Маріуполь отримає кредит до 5 млн євро на їх реалізацію, з яких до 1,5 млн євро – грантова складова. Крім того, як мінімум 10% із суми має внести “Маріупольтепломережа”.

Маріуполь розробив стратегічне бачення розвитку і трансформації “тепломережі” для зниження споживання газу та природних ресурсів. Одне з основних завдань – зменшити розмір платіжки для конкретного споживача, – заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Шведсько-українську програму підтримки централізованого теплопостачання адмініструє Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО), спрямована на фінансування та підтримку екологічно стійких, енергоефективних інвестиційних проєктів у секторі централізованого теплопостачання по всій Україні. Маріуполь стане майданчиком для впровадження передового європейського досвіду у сфері централізованого теплопостачання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України