Техно

Космічний літак «Аврора» приватної космічної компанії здатний досягати висоти 100 км над поверхнею планети. Відео

Dawn Aerospace – новаторська космічна компанія з офісами у Новій Зеландії та Нідерландах, яка займається розробкою сучасних технологій для перевезення вантажів у космос. Компанія анонсувала свій проект – космічний літак MK-II «Аврора», який є революційною технологією для доступу до космічного простору.

Новий космічний літак MK-II “Аврора” від Dawn Aerospace був створений для транспортування вантажів у космос. Він має чудові характеристики і здатний досягати висоти в 100 км над поверхнею Землі. Завдяки цьому він може використовуватися для доставки вантажів на орбіту Землі та назад. Літак використовує двигун на рідкому водні та кисні, що робить його одним з найбільш екологічно чистих способів доставки вантажів до космосу.

Космический самолет MK-II «Аврора» способен достигать высоты в 100 км над поверхностью Земли

Космічний літак MK-II «Аврора» має унікальний дизайн, який дозволяє йому повернутися на землю та здійснювати повторні польоти. Це значно зменшує витрати на виробництво та обслуговування, оскільки після кожного польоту не потрібно будувати новий літак. Крім того, цей дизайн дозволяє заощаджувати витрати на транспортування літака на космодром.

Компанія Dawn Aerospace вже провела успішні тестові польоти космічного літака MK-II «Аврора». За словами засновників компанії, вони планують розпочати комерційні польоти найближчим часом. Космічний літак використовуватиметься для доставки малих супутників, наукового обладнання та інших вантажів на орбіту Землі. Крім того, в майбутньому MK-II «Аврора» може бути використаний для доставки вантажів на Місяць та Марс.

Космический самолет MK-II «Аврора» способен достигать высоты в 100 км над поверхностью Земли

Генеральний директор Dawn Aerospace Стефан Пауелл сказав, – «Демонстрація повторного використання під час перших випробувань є доказом нашої основної філософії та підтвердженням того, що транспортні засоби з ракетними двигунами можуть експлуатуватися так само, як комерційні реактивні літаки. Це дозволяє нам швидко проводити випробування, але в майбутньому це повністю змінить економіку доступу в космос».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України