Авторські статтіНовини

Космічний апарат Rosetta знищений

Космічний апарат Rosetta знищений, це сталося після пілотованого зіткнення пристрою і комети, яку він вивчав. Про це заявили фахівці Європейського космічного агентства (ЄКА).

Вчені відзначають, що космічний апарат Rosetta виконав покладені на нього завдання, а саме дослідження комети Чурюмова-Герасименко. Він стартував з поверхні Землі більше 12 років тому, в 2004 році. Свою мету він досяг тільки через ціле десятиліття, в 2014. Протягом року космічний апарат виконував необхідні дослідження, а саме аналіз грунту, структури комети, шляхи її проходження і багато іншого.

У зв’язку з тим, що комети Чурюмова-Герасименко найближчим часом покине межі Сонячної системи, було ухвалено рішення знищити Rosetta. Космічний апарат не зміг би збирати сонячну енергію, так як випромінювання Сонця не доходити до настільки далеких місць.

Знищення ЄКА анонсувало заздалегідь і транслювало в прямому ефірі. Після цього організація розказала про те, що поставлене завдання повністю виконане, місія закінчена позитивно, а космічний апарат більше не існує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України