Новини

Користь велосипеда для здоров’я та гаманця: чому це найкращий вид транспорту

Велосипед — це дешевий і надзвичайно корисний вид транспорту. Його можна використовувати і як інструмент для швидких поїздок у справах, і як засіб для відпочинку. Він активно використовується громадянами розвинутих країн, які також піклуються про чистоту навколишнього середовища. А останнім часом велотранспорт стрімко набирає популярність і в Україні. Хоча у нас причини свої.

Велосипед — як засіб для поїздок

Цей вид транспорту можна по праву називати одним з найкращих з усіх, що колись існували. Перша і найважливіша причина полягає в тому, що ціни на велосипеди у Запоріжжі чи в будь-якому іншому місті нашої країни цілком доступні для більшості українців. Його покупку дійсно може дозволити собі кожен, хто має навіть невеликий постійний дохід. Також фінансова вигода полягає в гранично низькій вартості обслуговування, чого точно не скажеш про автомобілі чи мотоцикли.

Друга причина — нульова вартість поїздок. Все, що вам буде потрібно для їзди, це власне тіло. І, незважаючи на це, дістатися до пункту призначення ви зможете достатньо швидко. В ряді випадків, навіть швидше за автомобіль, оскільки на велосипеді можна скоротити шлях, зрізаючи кути через двори, парки тощо. Що стосується авто чи мотоциклів, що їздять на бензині і дизпаливі, то тут ситуація далеко не весела. По-перше, вартість горючого значно зросла з початку війни. По-друге, досвід показує, що далеко не завжди його можна знайти на заправках. Тому велосипед в цьому плані не просто вигідніший. Це один з небагатьох інструментів, за допомогою яких взагалі можна кудись доїхати.

Якщо ж порівняти велосипед з електротранспортом, то він також буде зручнішим в деякому плані. Його не потрібно заряджати, на що зазвичай витрачається по кілька годин. Також, оскільки тут немає аккумулятора, то запас ходу обмежується лише можливостями ваших м’язів.

Велосипед і здоров’я

Крім фінансової вигоди велосипед неабияк покращує стан здоров’я користувача. Його користь можна описувати дуже довго. Ми ж зупинимося на найважливіших моментах:

  • Збільшує силу та зміцнює м’язи. Під час їзди у користувача активно працюють ноги, руки, спина, прес та ін. Вся м’язова система набуває хорошу форму, стає витривалішою і міцнішою. Також це сприяє втраті жирової маси і покращенню постави.
  • Зміцнює серце та судини. Організм отримує кардіонавантаження, які зменшують ризик появи серцевих захворювань. Серцево-судинна стає витривалішою та з часом легше переносить навантаження.
  • Дихальна система. Завдяки активній роботі легенів вони з часом звикають до навантажень. Ризик розвитку легеневих хвороб зменшується.

Вечірня велопрогулянка впливає і на сон. Він стає глибшим та краще відновлює організм. Про загальний стан здоров’я та покращення самопочуття говорити сенсу немає. Це і так зрозуміло.

Щоб купити велосипед, не обов’язково шукати його у фізичних магазинах. Достатньо зайти на сайт інтернет-магазину Алло, ввести необхідні критерії пошуку і вибрати варіант із запропонованих. Доставка працює по всій Україні (де це зараз можливо), тому проблем з отриманням товару у вас не буде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.