Корупціонерам не пощастило: на зміну Шабунина прийдуть ті, хто будуть менше говорити і більше робити, – блогер

Існує проста і очевидна закономірність: найбільш суперечливий і неприємний антикорупціонер завдасть країні менше шкоди, ніж самий милий і вихований корупціонер. Саме тому, в суперечці антикорупціонерів з владою, розумніше бути проти влади з її дивними законодавчими ініціативами. Саме тому є віра в те, що закон про електронні декларації антикорупціонерів – це внутрішньовидова боротьба всередині влади, а не позиція влади. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що у той час йому щиро неприємні деякі видні антикорупціонери і їх спроби пропіаритися на всьому, що ворушиться. Але, якщо їх емоційно самопіар викликає відторгнення, логіка підказує, що навіть у такому вигляді антикорупційний рух корисно. Воно створює середовище для появи нових антикорупціонерів, а кількість неминуче перейде у якість.

За словами Марченко, нове покоління антикорупціонерів буде менше говорити і більше робити, тому зараз розумно культивувати антикорупційну середу незалежно від особистих симпатій і антипатій, а корупціонерам не пощастило – світ змінюється і прагне до повної прозорості, тому вони неминуче програють.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh