Політика

Корупціонерам не пощастило: на зміну Шабунина прийдуть ті, хто будуть менше говорити і більше робити, – блогер

Існує проста і очевидна закономірність: найбільш суперечливий і неприємний антикорупціонер завдасть країні менше шкоди, ніж самий милий і вихований корупціонер. Саме тому, в суперечці антикорупціонерів з владою, розумніше бути проти влади з її дивними законодавчими ініціативами. Саме тому є віра в те, що закон про електронні декларації антикорупціонерів – це внутрішньовидова боротьба всередині влади, а не позиція влади. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що у той час йому щиро неприємні деякі видні антикорупціонери і їх спроби пропіаритися на всьому, що ворушиться. Але, якщо їх емоційно самопіар викликає відторгнення, логіка підказує, що навіть у такому вигляді антикорупційний рух корисно. Воно створює середовище для появи нових антикорупціонерів, а кількість неминуче перейде у якість.

За словами Марченко, нове покоління антикорупціонерів буде менше говорити і більше робити, тому зараз розумно культивувати антикорупційну середу незалежно від особистих симпатій і антипатій, а корупціонерам не пощастило – світ змінюється і прагне до повної прозорості, тому вони неминуче програють.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України