Короткий переказ прес-конференції Януковича…

“У Росію я потрапив завдяки патріотично налаштованим офіцерам, які виконали свій обов’язок і допомогли мені зберегти життя”, – розповів Янукович.

Він повідомив, що поки не зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним.

“Я не зустрічався з Володимиром Володимировичем Путіним. Я після того, як уже потрапив на територію Росії, з ним розмовляв по телефону”, – розповів Янукович.

“Закони, які були прийняті насильницьким шляхом в парламенті, я їх не визнаю, і ніколи не визнаю. Я їх не підписав, а це означає, що ці закони не були прийняті”, – сподівається Янукович.

“Якщо президент не подав у відставку, якщо він живий, а як бачите, я живий, і якщо цьому президету не був оголошений імпічмент в парламенті, він є чинним президентом”, – заявив Янукович.

“Я ніколи не віддавав ніяких наказів стріляти. Міліція була беззбройною, до самого останнього моменту, коли в міліцію почали стріляти і вона почала озброюватися”, – заявив він.

“Немає більш зацікавленої людини, ніж я і моя команда, щоб все це (конфлікт в Україні – ред.) закінчилося”, – підкреслив він, додавши, що “цей сценарій писався не в Україні”.

“Разом із тим, я не засуджую людей, яких під дулами автоматів, без перебільшення, їх і їхні родини змушували приймати ті чи інші рішення, палили їхні будинки – це реалії, які зараз є в Києві”, – сказав Янукович.

“Я втікав, але втікав не один, але я не втікав…” – підсумував Янукович.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh