Авторські статті

Короткий переказ прес-конференції Януковича…

“У Росію я потрапив завдяки патріотично налаштованим офіцерам, які виконали свій обов’язок і допомогли мені зберегти життя”, – розповів Янукович.

Він повідомив, що поки не зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним.

“Я не зустрічався з Володимиром Володимировичем Путіним. Я після того, як уже потрапив на територію Росії, з ним розмовляв по телефону”, – розповів Янукович.

“Закони, які були прийняті насильницьким шляхом в парламенті, я їх не визнаю, і ніколи не визнаю. Я їх не підписав, а це означає, що ці закони не були прийняті”, – сподівається Янукович.

“Якщо президент не подав у відставку, якщо він живий, а як бачите, я живий, і якщо цьому президету не був оголошений імпічмент в парламенті, він є чинним президентом”, – заявив Янукович.

“Я ніколи не віддавав ніяких наказів стріляти. Міліція була беззбройною, до самого останнього моменту, коли в міліцію почали стріляти і вона почала озброюватися”, – заявив він.

“Немає більш зацікавленої людини, ніж я і моя команда, щоб все це (конфлікт в Україні – ред.) закінчилося”, – підкреслив він, додавши, що “цей сценарій писався не в Україні”.

“Разом із тим, я не засуджую людей, яких під дулами автоматів, без перебільшення, їх і їхні родини змушували приймати ті чи інші рішення, палили їхні будинки – це реалії, які зараз є в Києві”, – сказав Янукович.

“Я втікав, але втікав не один, але я не втікав…” – підсумував Янукович.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.