Коронавірус в Австрії: 99 нових випадків, працівники нічних клубів провели демонстрацію протесту у Відні

В даний час в Австрії налічується 1 386 активних випадків хвороби (06:00 неділі). Видужало 19 812. Госпіталізовано — 96, з них 24 — у палати інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса поскладало 721 (711 підтверджених)

Представники клубної сцени провели демонстрацію Save the Rave в суботу, щоб голосно привернути увагу до своєї нестабільної ситуації в результаті кризи CoV. За словами організаторів, всього участь взяли 5 000 учасників. Марш протесту зібрався у другій половині дня на Prater-Hauptallee, а потім поетапно перемістився на Heldenplatz, де ввечері пройшов фінальний мітинг. Організатори заздалегідь звернулися до політиків зі своїми вимогами ясних перспектив на майбутнє і фінансової допомоги, так як багато заклади знаходяться на грані банкрутства через те, що зона нічних клубів була закрита протягом декількох місяців, йдеться в повідомленні.

Це звучить трохи парадоксально: у розпал коронного кризи почуття безпеки у австрійців продовжувало зростати і знаходиться на рекордному рівні. Це результат нещодавнього опитування 1500 чоловік у віці від 16 років і старше. У відповідності з ним 97% відчувають себе в нашій країні «у повній безпеці» або «досить безпечно». Обстеження також робили відразу після скасування блокування. У тієї годину практично не було кримінальної діяльності, і громадський простір не сприймалося як загрозливий. Навпаки: люди були щасливі, що їх знову випустив. Також подали напругу про довіру до поліції. Незважаючи на численні штрафи на порушення заходів проти коронавіруса, цей показник залишився на високому рівні — 91 відсоток. В цілому поведінка і манера поведінки поліцейських були оцінені як належні або професійні.

Для деяких людей носити засоби захисту рота і носа під час пандемії Covid 19 — це стрес

Можливою альтернативою вважаються пластикові прозорі козирки різного дизайну. Вони,звичайно, краще, ніж нічого. На думку експертів, вони точно не є рівнозначним рішенням. Це також пояснюється в заяві Австрійського товариства гігієни, мікробіології та профілактичної медицини ÖGHMP: «Козирки утворює механічний бар’єр єр для більш великих крапель, оскільки вони уловлюються при прямому попаданні в лобове скло. З іншого боку, крихітні частинки майже безперешкодно потрапляють в навколишнє середовище, тому що козирки просто відводить вдихається і видихається повітря» Вердикт австрійських експертів:

«Грунтуючись на поточних наукових даних, ми не можемо розглядати використання прозорих дашків як еквівалентну альтернативу захист рота і носа. KLV може бути альтернативою тільки для людей, які не можуть носити MNS за медичними показаннями».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh