Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 99 нових випадків, працівники нічних клубів провели демонстрацію протесту у Відні

В даний час в Австрії налічується 1 386 активних випадків хвороби (06:00 неділі). Видужало 19 812. Госпіталізовано — 96, з них 24 — у палати інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса поскладало 721 (711 підтверджених)

Представники клубної сцени провели демонстрацію Save the Rave в суботу, щоб голосно привернути увагу до своєї нестабільної ситуації в результаті кризи CoV. За словами організаторів, всього участь взяли 5 000 учасників. Марш протесту зібрався у другій половині дня на Prater-Hauptallee, а потім поетапно перемістився на Heldenplatz, де ввечері пройшов фінальний мітинг. Організатори заздалегідь звернулися до політиків зі своїми вимогами ясних перспектив на майбутнє і фінансової допомоги, так як багато заклади знаходяться на грані банкрутства через те, що зона нічних клубів була закрита протягом декількох місяців, йдеться в повідомленні.

Це звучить трохи парадоксально: у розпал коронного кризи почуття безпеки у австрійців продовжувало зростати і знаходиться на рекордному рівні. Це результат нещодавнього опитування 1500 чоловік у віці від 16 років і старше. У відповідності з ним 97% відчувають себе в нашій країні «у повній безпеці» або «досить безпечно». Обстеження також робили відразу після скасування блокування. У тієї годину практично не було кримінальної діяльності, і громадський простір не сприймалося як загрозливий. Навпаки: люди були щасливі, що їх знову випустив. Також подали напругу про довіру до поліції. Незважаючи на численні штрафи на порушення заходів проти коронавіруса, цей показник залишився на високому рівні — 91 відсоток. В цілому поведінка і манера поведінки поліцейських були оцінені як належні або професійні.

Для деяких людей носити засоби захисту рота і носа під час пандемії Covid 19 — це стрес

Можливою альтернативою вважаються пластикові прозорі козирки різного дизайну. Вони,звичайно, краще, ніж нічого. На думку експертів, вони точно не є рівнозначним рішенням. Це також пояснюється в заяві Австрійського товариства гігієни, мікробіології та профілактичної медицини ÖGHMP: «Козирки утворює механічний бар’єр єр для більш великих крапель, оскільки вони уловлюються при прямому попаданні в лобове скло. З іншого боку, крихітні частинки майже безперешкодно потрапляють в навколишнє середовище, тому що козирки просто відводить вдихається і видихається повітря» Вердикт австрійських експертів:

«Грунтуючись на поточних наукових даних, ми не можемо розглядати використання прозорих дашків як еквівалентну альтернативу захист рота і носа. KLV може бути альтернативою тільки для людей, які не можуть носити MNS за медичними показаннями».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.