Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 7 нових випадків, спалах захворювань в будинку престарілих

6 смертей, держпрограма «Порятунок, допомога, інвестиції» на 19 мільярдів євро, запрацював сайт зі списком закладів громадського харчування Відня, де можна використати ваучер

В даний час в Австрії налічується 17 106 (6:00 середа) випадки зараження коронавірусом. Видужало 16 066. Госпіталізовано — 66, з них 12 — у палати інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса склала 681 (660 підтверджених).

За словами оператора, 19 мешканців будинку престарілих у Відні-Лізинг дали позитивний результат на вірус корони, а деякі знаходяться в лікарні. Шість жителів закладу загинули, хоча деякі з них страждали від серйозних попередніх захворювань. Смертельні випадки були зареєстровані протягом періоду близько двох останніх тижнів. Відвідування будинку пристарілих тимчасово неможливо, щоб попередити подалі розповсюдження. Це не відноситься до людей, які помирають. Як вірус потрапив в установу «до цих пір неясно. В даний час в будинку проживає 268 осіб.

Після своєї дводенної напруженої роботи, уряд Австрії представило пакет у розмірі близько 19 мільярдів євро, щоб знову стимулювати економіку. Він складається з трьох частин — порятунок (7,5 мільярда), допомога (5,2 мільярда) та інвестиції (6,3 мільярда). Нові плани були представлені на додаток до вже відомих проектів, таких як разова оплата для безробітних, дитячі виплати, включаючи великий пакет для сільського господарства в 400 мільйонів євро, два мільярди на захист клімату, 500 мільйонів на будівництво доступного житла, 260 мільйонів на цифровізацію і т. д. Весь пакет державної допомоги в кризу складає загальну суму до 50 мільярдів, сказавши канцлер Себастьян Курц.

Вчора запрацював інтернет-сайт з інформацією для мешканців Відня, де можна використовувати для розрахунків свій гастроваучер. Всі перераховані на місця www.wienergastrogutschein.at (список постійно розширюється) — від винних таверн до американських барів, від піцерій до кафе. 50 євро для кожного домогосподарства, що складається з кількох осіб, 25 євро для самотніх. 950 000 ваучерів будуть відправлені в найближчі дні і можуть бути використані до вересня. Зелений плакат на дверях також ідентифікує заклад як учасника компанії.

Фото: APA/HERBERT NEUBAUER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України