Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 56 нових випадків, у ЄС немає єдності щодо відкриття кордонів

В даний час в Австрії налічується 15 979 (6:00 четверга) випадків зараження коронавірусом. Видужало 14 304. Госпіталізовано — 188, із них 55 — у палати інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса склало 624.

Кордони знову поступово відкриваються : якщо поточна позитивна тенденція розвитку продовжиться, кордону між Австрією, Німеччиною і Швейцарією будуть повністю відкриті з 15 червня. Алеив рамках ЄС поки не вдалося домовитися про єдині правила і терміни відкриття. Європа перетворюється на клаптикову ковдру. Наприклад, Чехія не хоче відкривати кордон для німецьких мандрівників найближчим часом. Ситуація з пандемією коронавіруса в Німеччині, особливо в Баварії, виглядає «не ідеальною». А прем’єр-міністр Італії сказав, що «не допустить двосторонніх угод, які створюють кращі коридори для туристів в Європі. Це буде означати руйнування спільного ринку ЄС».

У поштовому логістичному центрі в Хагенбрунне (район Корнойбург) останнім часом  спостерігається концентрація випадків коронавіруса. Влада в даний час з’ясовує, чому з минулого тижня тут було зареєстровано майже 30 випадків коронавіруса — на-всього близько 300 співробітників.

Вимоги до спорту під час коронавірусної кризи знову були пом’якшені. З сьогоднішнього дня вхід в спортивні споруди на відкритому повітрі знову дозволений, професійні спортсмени можуть не зберігати двометрову дистанцію, якщо ризик зараження зведений до мінімуму за допомогою концепції профілактики та учасники постійно перевіряються медичними фахівцями. Спортсменам-аматорам і любителям активного відпочинку також дозволяється користуватися спортивними спорудами на відкритому повітрі, зберігаючи двометрову дистанцію. Поки тут діє правило з кінця квітня, яке дозволяє проводити заходи  тільки для десяти осіб. Відкриття всіх закритих спортивних майданчиків заплановано на 29 травня, повідомляється на сайті Міністерства спорту.

За матеріалами: https://www.krone.at/, orf.at, heute.at
Фото: AP/Ronald Zak

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України