Новини з Австрії

В Австрії медсестра, яка втратила роботу через відмову від маски програла справу у Верховному суді

Коронавірус в Австрії: 35 250 нових випадків, п'ятничний автопробіг у Пратері заборонено, у дитячих садках пом'якшили правила карантину, звільнена за відмову від маски медсестра програла суд

В даний час в Австрії налічується 426498 активних випадків коронавірусу (четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 2586,0. У лікарнях перебуває 2 061 особа, 189 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 9%). Число смертей від коронавірусу склало 13791. Вакцинувалося 6775938 людини (75,86% всього населення). 69,50% має вже активний сертифікат.

Поліція Відня заборонила запланований на п’ятницю антикроновірусний автомобільний пробіг за участю кількох сотень автомобілів у Віденському Пратері

Як причина була зазначена, серед іншого, вплив шуму та викидів у зоні відпочинку. За даними поліції, “після зважування доказів інтересам захисту здоров’я та суспільного блага надали більшої ваги, ніж інтересам організатора проведення мітингу”. Критики заходів CoV планували з полудня два “автопробіги проти обов’язкової вакцинації”.

Відень змінює правила CoV у дитячих садках із понеділка

З наступного тижня діти, двічі щеплені та одужалі, можуть продовжувати ходити в дитячий садок, навіть якщо групу доведеться закрити через хворих на коронавірус. Насамперед, це полегшення для батьків, чиї діти були вакциновані або одужали, оскільки вони більше не страждатимуть від раптового закриття груп через інших хворих дітей. І ця ухвала також є додатковим стимулом для вакцинації ваших дітей, кажуть у міській раді.

Медсестра, яка втратила роботу через відмову від маски, програла справу у Верховному суді

Тірольська медсестра відмовилася носити маску відповідно до правил пандемії, незважаючи на неодноразові прохання. Її роботодавець, самаритяни, зрештою звільнив жінку, яка потім звернулася до суду з трудових суперечок, стверджуючи, що зазнала дискримінації. Тому що відмова від маски – частина її світогляду. На думку Верховного суду, поняття світогляду тісно пов’язане із поняттям релігії. Йдеться про “провідний погляд на світ у цілому” та про “індивідуальне розуміння життя”. Це не поширюється на критичні думки щодо окремих правил чи законів, пояснив верховний суд та підтвердив рішення тірольського трудового суду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України