Новини з Австрії

В Австрії збільшується число вакцинованих пацієнтів, які захворіли на коронавірус

Частка так званих "проривів в вакцинації" склала 8,81 відсотка

В даний час в Австрії налічується 27 612 активних випадків коронавіруса (четвер). Кількість хворих на 100 000 населення -145,4. Видужало 726 626. У лікарнях перебуває 867 осіб, 218 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 903. Вакциновано 5 801 176 осіб (64,94% загальної кількості населення). 61,55% вже має повний захист.

Зальцбург знову став зоною високого ризику захворіти коронавірусом

Ця земля має найвищий поточний показник ризику, який визначає класифікацію – 103,1. У четвер комісія світлофора змінила колір на червоний. Захід країни з Форарльберг і Тіролем і схід з Віднем і Бургенландом класифікуються як жовтий із середнім ризиком. У Бургенланда найкраще співвідношення Covid ризиків – 38,1. В іншій частині країни, позначеної помаранчевим кольором, існує високий ризик.

Бонус CoV для медперсоналу уряд затвердив майже чотири місяці тому, але виплата буде проводиться тільки в грудні

Бонус CoV в розмірі 500 євро призначений для персоналу лікарні, включаючи прибиральниць. Федеральний уряд тільки недавно представило відповідні керівні принципи для сектора охорони здоров’я федеральним землям. Головною попередньою умовою є наявність як мінімум трьох місяців прямого контакту з людьми, інфікованими Covid, протягом шести місяців пандемії.

З початку лютого в Австрії влади зареєстрували в цілому 205 614 лабораторно підтверджених коронавірусних інфекцій у людей старше 12 років з клінічними симптомами

З них 18 122 були повністю вакциновані. Таким чином, частка проривів в вакцинації в даний час складає 8,81 відсотка. Ці дані опублікувало Агентство з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES). Важливе зауваження від AGES про цю статистикою. «Інфекція SARS-CoV-2 після вакцинації проти Covid-19 без клінічних симптомів у даний час не класифікується як прорив в вакцинації».

Фото: Grafik: ORF.at/corona; Quelle: corona-ampel.gv.a

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України