Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 156 нових випадків

В даний час в Австрії налічується 1 585 активних випадків хвороби (06:00 середи). Видужало 18 379. Госпіталізовано — 74, з них 15 — у палати інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса поскладало 713 (696 підтверджених).

Все більше і більше молодих людей останнім годиною заражалися коронавірусом. Тривожна тенденція, на яку вже вказував міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер. Симптомом цього є кластер в Санкт Вольфганг, де дві третини з 62 заражених людей — це молодь від 15 до 20 років. Тільки одній людині більше 70 років. «Зсув захворювань у більш молоду область можна спостерігати і в інших, особливо в південних землях, — каже Даніела Шмід, епідеміолог з AGES, — що, звичайно ж, також пов’ язане з вечірніми розважальними заходами». Іншими словами, дисципліна знижується.

Міністр охорони здоров’я Аншобер визнав серйозні юридичні помилки в мірах проти коронавіруса. Той, хто порушує закон, більше не буде покараний: міністр охорони здоров’я скасує відповідні частини постанови в найближчі дні, оголосив він сам у вівторок.

«Цього не повинно бути, і це була просто погана робота, точка». У найближчі кілька днів Аншобер також хоче змінити і перефразувати відповідні правила для пропозиції «слоненя», тобто мінімальна відстань. Виробництво в області заборон на вихід також буде припин. Міністр також пообіцяв переглянути Закон про заходь COVID до вересня.

Сьогодні Рада міністрів розгляне «світлофорну» систему міністра охорони здоров’я Австрії. Проект надсилається на розгляд у літній рада міністрів. Поки система раннього попередження про віруси ще далеко не готова — в середу повинні бути визначені тільки чотири показники, згідно з якими буде включень чотириколірний світлофор: пропускна здатність лікарень, відсоток позитивних тестів, щоденне збільшення і кластерний аналіз. Пробна експлуатація коронавірусного «світлофора» почнеться тільки в середині серпня.

Фото:AP, APA, kronen.at-Grafik

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.