Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 10 182 хворих, повна невизначеність з випускними іспитами в школах, маска обов’язкова для відвідування магазинів не пізніше 6 квітня і скоро для громадського транспорту

В даний час в Австрії налічується 10 182 хворих (06:00 середи). З них видужала 1 095. Госпіталізовано — 1 100, з них 198 — у палатах інтенсивної допомоги.

136 осіб померло

Міністр освіти Хайнц Фассманн поки не може сказати точно, коли школи та університети можуть знову відкрити свої двері, але він сподівається на поступове відновлення зайняти, спочатку для випускників середньої школи. На прес-конференції у вівторок вранці він запевнив, що «всі обов’язково отримають диплом про закінчення школи», але не зміг пообіцяти, що іспити розпочнуться в запланований час 19 травня. Додаткова інформація буде доступна тільки після Пасхи. У будь-якому випадку, у федеральних школах більше не буде витрат на центри позашкільної освіти тощо. Крім того, фонд допомоги виділив майже 13 мільйонів, які повинні бути використані для скасування таких заходів, як лижні курси і мовні поїздки.

Федеральний уряд передав указ про носіння захисних масок федеральним землям. У ньому говориться, що керівні принципи є обов’язковими і повинні виконуватися під відповідальність підприємця». Скрізь, де це можливо, указ має бути здійснено негайно або не пізніше 6 квітня. Супермаркети повинні не тільки стежити за тим, щоб працівники були захищені масками або іншими захисними пристроями, але, також, повинні надавати захисні маски покупцям безкоштовно, якщо у них немає з собою.

Lidl Austria оголосив, що не тільки виконає вимогу носіння маски в супермаркеті з випередженням графіка,але й піде ще далі — планує видавати покупцям також одноразові рукавички та засоби для дезінфекції візків. З двору «ми будемо видавати безкоштовно маски MNS клієнтам, у яких немає своїх. Клієнти, яким не вистачить маски, звичайно, можуть продовжити покупки у нас. Доступні кількість масок значно збільшиться до до п’ятниці», — сказали у Лідл. Маски слід не викидати, а використовувати кілька разів, інакше протягом дуже короткого часу виникне дефіцит, сказав Алессандро Вольф, генеральний директор Lidl Austria.

За матеріалами:https://www.krone.at/, orf.at, heute.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України