Новини з Австрії

Відень і Нижня Австрія завершують сьогодні жорсткий локдаун – вакциновані не будуть мати потребу у «вхідних» тестах

В даний час в Австрії налічується 37 145 активних випадку коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення – 154,5

Видужали 571 212. У лікарнях посилання – 1 081 з них 482 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронаввруса склало 9 989. вакцинувати 3 326 018 чоловік. 11,30% населення Австрії вже має повний захист.

Відень і Нижня Австрія завершують сьогодні жорсткий локдаун

Це дозволяє відновити роботу магазинів і постачальників послуг, орієнтованих на тіло, як і в решті частини Австрії. Також відкриваються музеї, бібліотеки і розважальні заклади, такі як зоопарки. Однак, як і у всій Австрії, за винятком Форарльберга, заборона на ресторани і готелі залишиться в силі як мінімум до 19 травня. Маски і дистанція в приміщенні обов’язкові. У постачальників послуг попередньою умовою для прийому є негативний тест на антиген (виданий не раніше 48 годин) або негативний тест ПЛР (виданий не раніше 72 годин) або довідка про перенесеної інфекції за останні шість місяців. У роздрібній торгівлі немає обов’язкового тесту. Вимога носити маски FFP2, яке було введено в деяких громадських місцях Відня, також буде скасована.

Відень – перше місто в ЄС, яке буде вакцинувати вагітних від коронавірусу

Офіс міського радника з питань охорони здоров’я Петера Хакера (SPÖ) оголосив про це в неділю. Відповідні приготування ведуться, і, якщо графік збережеться, вакцинація майбутніх мам може початися в середині травня. З ініціативи Віденської асоціації охорони здоров’я Національний комітет по вакцинації включив вагітних жінок в якості пріоритетного групи в план вакцинації. Це дало можливість федеральної столиці проводити вакцинацію проти Covid-19 вагітним жінкам з 13-го тижня вагітності.

Після відкриття, яке відбудеться 19 травня, вакциновані люди більше не будуть мати потребу в «вхідних» тестах

Правову основу для цього Національна рада створює сьогодні на позачерговому засіданні. Деталі будуть регулюватися тільки постановою Міністерства охорони здоров’я. Однак можна припустити, що вони будуть звільнені від обов’язку тестуватися лише через три тижні після першого уколу.

Фото: APA – Austria Presse Agentur

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України