Новини з Австрії

В Австрії вперше спостерігається менша кількість смертності серед вакцинованих людей від CoV, старше 84 років

Коронавірус в Австрії 1 394 нових випадків, виїзний контроль в Тіролі закінчився, але введений в Форарльберг, все менше смертей від CoV серед людей старше 84 років, додаткова інформація про «Зелений паспорт»

В даний час в Австрії нараховується 35 095 активних випадку коронавіруса (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення – 140,50. Видужало 575 397, В лікарнях лежать – 1 1397, з них 485 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 039. вакцинувати 3 360 698 осіб.

11,49% населення Австрії вже має повний захист

При виїзді з Тіролю негативний тест на коронавірус не потрібно вїжджаючим з півночі, але тепер його потрібно показувати при виїзді з комун дельти Рейну Хезст, Фусах і Гайсан в Форарльберг. Земля обгрунтувала рішення припинити контроль обов’язкового виїзного тесту в Тіролі через стабільну ситуацію з коронавірусом. Обов’язковий виїзний тест в Північному Тіролі діяв протягом 35 днів, в Східному Тиролі, однак, менше. Там він вступив в силу 15 квітня. У Форарльберг всіх учасників дорожнього руху, які прибувають з Хёхста, Фусах і Гайсан, перевіряють на двох контрольно-пропускних пунктах. Для проходження контрольних точок необхідний негативний тест в вітальні (зареєстрований, не старше 24 годин), антиген (48 годин) або ПЛР (72 години). Поки виїзний контроль буде проводитися до 11 травня.

У міру вакцинації найстаріших груп населення все частіше можна спостерігати позитивний вплив імунізації на кількість госпіталізацій і, перш за все, на кількість смертей. Тому що вперше частка людей старше 84 років серед смертей від CoV нижча, ніж у людей старше 65 років. Це сталося в суботу, 1 травня. В той день частка людей у ​​віці від 65 до 74 в загальній кількості померлих, яка щодня публікується Агентством з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), вперше перевищила частку людей старше 84 років.

Уряд представив додаткову інформацію про «Зелений паспорт» у вівторок

Міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштайн (Зелені) пояснив, що у доповнення до цифрового формату залишиться і аналоговий формат. На міжнародному рівні одна і та ж система буде використовуватися всюди з літа, але кожна країна самостійно вирішує, кого і на яких умовах впускати в країну. Простою мовою це означає, що, хоча «Зелений паспорт» можна буде прочитати за допомогою QR-коду з липня і далі він може регулюватися по-різному від країни до країни. Наприклад, за скільки ви повинні пройти вакцинацію для в’їзду, як довго дійсний тест ПЛР і т.д.

Цифровий сертифікат можна завантажити з сайту Gesundheit.gv.at, для чого потрібен підпис мобільного телефону або карта громадянина

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України