Новини з Австрії

Коронавірус: тепер вже три австрійця в карантині

Після Відня тепер з’явився перший підозрюваний випадок коронавіруса і в Каринтії

Підозрюваний випадок зараження коронавірусом, про який повідомлялося в понеділок вдень в Клагенфурті, — це чоловік, який знаходився в одній з постраждалих провінцій Китаю і зараз перебуває на карантині у себе вдома. У чоловіка було взято аналізи, і у вівторок очікується результат.

Крім того, вже є два нових підозрюваних випадку у Відні. Два австрійських громадянина перебувають у лікарні Кайзер-Франца-Йосип з ранку понеділка після поїздкі в Китай. За даними Віденської асоціації лікарень (KAV), ці два пацієнта, жінка і чоловік, були в цілому в задовільному стані.

За даними Віденської лікарняної асоціації (KAV), після поїздки в Китай обидва пацієнта мають відповідні симптоми з нежиттю і кашлем. Ще належить з’ясувати, чи були вони в постраждалій провінції Хубей. Вони обидва знаходяться в ізоляторі. Відділення в Kaiser-Franz-Josef-Spital, яке спеціалізується на діагностиці і лікуванні, має багаторічний досвід роботи і має найвищі технічні стандарти.

В даний час в провінції Хубей, в центральній частині Китаю, застрягли два громадянина Австрії. За даними офіційного представника міністерства закордонних справ Гюшельбауера, у двох чоловіків немає симптомів хвороби. Між тим у понеділок було оголошено, що уряд Німеччини розглядає можливість організації евакуації німців, що бажають покинути Китай. Мова йде про назодящихся в Хубей 90 громадян Німеччини . Інші країни, такі як Франція і США, вже почали такі кампанії по поверненню. «Ми дуже тісно співпрацюємо з європейськими партнерами», — сказавши Гюшельбауэр щодо виїзду двох австрійців додому.

У загальній кількості близько 3000 австрійців в даний час знаходяться в Китаї. Близько 2300 з них — австрійці, які проживають за кордоном, і близько 700 туристів. МЗС застерігає від непотрібних поїздок до центральної китайської провінції Хубей. Високий ризик безпеки відноситься до Хубей (рівень безпеки 3).

Фото: AP, APA/dpa/Sven Hoppe, krone.at-Grafik

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.