Коронавірус: тепер вже три австрійця в карантині

Після Відня тепер з’явився перший підозрюваний випадок коронавіруса і в Каринтії

Підозрюваний випадок зараження коронавірусом, про який повідомлялося в понеділок вдень в Клагенфурті, — це чоловік, який знаходився в одній з постраждалих провінцій Китаю і зараз перебуває на карантині у себе вдома. У чоловіка було взято аналізи, і у вівторок очікується результат.

Крім того, вже є два нових підозрюваних випадку у Відні. Два австрійських громадянина перебувають у лікарні Кайзер-Франца-Йосип з ранку понеділка після поїздкі в Китай. За даними Віденської асоціації лікарень (KAV), ці два пацієнта, жінка і чоловік, були в цілому в задовільному стані.

За даними Віденської лікарняної асоціації (KAV), після поїздки в Китай обидва пацієнта мають відповідні симптоми з нежиттю і кашлем. Ще належить з’ясувати, чи були вони в постраждалій провінції Хубей. Вони обидва знаходяться в ізоляторі. Відділення в Kaiser-Franz-Josef-Spital, яке спеціалізується на діагностиці і лікуванні, має багаторічний досвід роботи і має найвищі технічні стандарти.

В даний час в провінції Хубей, в центральній частині Китаю, застрягли два громадянина Австрії. За даними офіційного представника міністерства закордонних справ Гюшельбауера, у двох чоловіків немає симптомів хвороби. Між тим у понеділок було оголошено, що уряд Німеччини розглядає можливість організації евакуації німців, що бажають покинути Китай. Мова йде про назодящихся в Хубей 90 громадян Німеччини . Інші країни, такі як Франція і США, вже почали такі кампанії по поверненню. «Ми дуже тісно співпрацюємо з європейськими партнерами», — сказавши Гюшельбауэр щодо виїзду двох австрійців додому.

У загальній кількості близько 3000 австрійців в даний час знаходяться в Китаї. Близько 2300 з них — австрійці, які проживають за кордоном, і близько 700 туристів. МЗС застерігає від непотрібних поїздок до центральної китайської провінції Хубей. Високий ризик безпеки відноситься до Хубей (рівень безпеки 3).

Фото: AP, APA/dpa/Sven Hoppe, krone.at-Grafik

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh