Українці в Чехії

Коронавірус дістався до Праги

У Чехії зареєстровані перші випадки інфікування новим коронавірусом 2019-nCoV. Про це в неділю, 1 березня, заявив міністр охорони здоров’я республіки Адам Войтех.

Діагноз підтвердився у трьох пацієнтів. Всі вони недавно приїхали з Італії.

Двоє пацієнтів перебувають в інфекційному відділенні празькій лікарні Na Bulovce. Це громадянин Чехії 1952 року народження, який брав участь у науковій конференції в італійському місті Удіна, і громадянка США 1999 року народження, студентка з Мілана, яка прилетіла до Праги як турист.

Третій пацієнт, 44-річний чех, перебуває в лікарні міста Усті-над-Лабем. Він разом з дружиною і чотирма дітьми відпочивав на гірськолижному курорті в регіоні Венето. Сім’я перебуває на домашньому карантині.

За словами Войтеха, хвороба у всіх трьох протікає без ускладнень. Діагноз з високою ймовірністю поставлений точно, однак для впевненості медики відправили взяті у пацієнтів зразки на додаткове дослідження в Німеччину.

За словами головного санітарного лікаря Чехії Єви Готтвальдовой, в даний час епідеміологи роблять все можливе, щоб запобігти подальшому розповсюдженню інфекції. Зокрема, смороду з’ясовують точне коло осіб, з якими пацієнти контактували після прибуття в Чехію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України