Авторські статтіТехно

Користувачі Viber на Windows 10 отримали можливість робити відеодзвінки

Спочатку користувачі програми Viber були позбавлені можливості розмовляти зі співрозмовником за допомогою відеодзвінків. Функцію додали, однак обрадує це тільки власників гаджетів на платформі Windows 10.

Viber являє собою програму, за допомогою якої можна відправляти текстові повідомлення і здійснювати дзвінки за допомогою інтернету абсолютно безкоштовно. Програма доступна вже досить давно, і встигла зарекомендувати себе в ролі надійного і простого клієнта для спілкування. Єдиним недоліком програми вважалося відсутність можливості здійснювати відеодзвінки. Однак для смартфонів, планшетів і комп’ютернів на базі Windows 10 функція була додана. Тепер власники цих пристроїв можуть здійснювати відеодзвінки у високому дозволі і з якісним звуком.

Крім цього, в Viber також були додані деякі приємні дрібниці, які суттєво спрощують знайомство з програмою. На даному етапі можливості Viber практично безмежні. Користувачі можуть створювати групові чати, ділитися фотографіями і відеозаписами, обмінюватися повідомленнями і посиланнями. Кількість користувачів Viber теж вражає – понад 700 мільйонів. Програма також користується популярністю у користувачів, які відзначають її якість і надійність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.