Техно

Користувачі скаржаться на осіннє оновлення Windows 10

Користувачі Windows 10 поскаржилися на осіннє оновлення, в якому ОС почала видаляти програми без будь-яких повідомлень, повідомляє VentureBeat з посиланням на тематичні форуми.
Windows 10 видаляє встановлені користувачем програми, щоб забезпечити стабільну роботу системи, але не інформує про це і не питає дозволу власника ОЗ. Ця функціональність може допомогти пересічному споживачеві, але досвідчені користувачі залишилися вкрай незадоволені новою можливістю.

Реакція
Один з учасників форуму Reddit вказує, що ОС могла б повідомити власнику ПК про нестабільність роботи через ту чи іншу програму і запропонувати видалити її, а сам користувач вже приймав би рішення. Альо зараз Windows 10 не дає вибору. Кілька коментаторів відзначили, що спостерігають аналогічну ситуацію на своїх ПК.

Інший користувач обурений таким підходом з боку компанії, каже, що Windows 10 «видаляє ті, що їй не належить», а раз так відбувається, то з оновленням «щось не так».

Учасники дискусії наводять різні доводь в суперечки, але сходяться на думці, що така функціональність повинна відключатися. Багато говорять, що їх влаштує діалогове вікно, в якому Windows повідомить про проблемні ЗА і запропонує видалити його як один з варіантів вибору, але приймати рішення за користувача ОС, на їхню думку, не може.

Що саме видаляє
Windows 10 видаляє для відображення технічної інформації про комп’ютер CPU-Z, софт для оновлення драйверів відеокарт AMD Catalyst Control Center, а також інші програми. Вони працюють нестабільно на Windows 10 зі свіжими оновленнями, часто призводять до помилок у системі, у тому числі служать джерелом появи «синього екрану смерті».

Microsoft раніше пояснювала, що буде видаляти ПЗ, яке визначає як небезпечне або потенційно шкідливе, через яке зловмисники можуть красти інформацію або заражати ОС, а також програми, що викликають нестабільну роботу Windows. Користувачі підписали угоду про використання Windows 10 під час установки ОС, де Microsoft залишила за собою право видаляти не тільки шкідливий софт або тієї, що спричиняє помилки альо ї піратське ПЗ.

Інші проблеми
Windows 10 викликає обурення споживачів не вперше — раніше експерти з’єднання єднання ясували, що Windows 10 продовжує шпигувати за користувачем, навіть якщо їй заборонити, а перше оновлення нової версії ОС принесло більші неприємності, ніж видалення потенційно небезпечного ПЗ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.