Авторські статтіНовини

Користувачі інтернету почали пошук щасливої сім’ї з загадкової фотографії

Користувачі мережі почали пошук щасливої сім’ї з загадкового знімка. Про це розповідається на сторінках видання Mashable.

Громадськість взялася за активні пошуки родини, яка втратила фотокамеру в Шотландії. Пристрій виявила користувачка сервісу мікроблогів Twitter на ім’я Рут Докінз. Дівчина розповіла, що знайшла камеру на острові Скай.

Рут виявила в камері фотознімки, і одні з них опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі, щоб спробувати розшукати господарів пристрою.На розміщеному в блозі кадру можна побачити сім’ю, один з членів якої зробив селфі на тлі мальовничого шотландського пейзажу.

На даний момент господарі камери не знайшлися, однак публікація про знайдений пристрій викликала в суспільстві позитивну реакцію. До пошуків сім’ї підключилися інші користувачі інтернету, які також публікують загадкове селфі на своїх сторінках, щоб допомогти справі. Крім цього, один з юзерів запропонував створити спеціальний сервіс для знайдених камер, так як випадки, коли люди втрачають їх, відбуваються досить часто.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України