Користувачі інтернету почали пошук щасливої сім’ї з загадкової фотографії

Користувачі мережі почали пошук щасливої сім’ї з загадкового знімка. Про це розповідається на сторінках видання Mashable.

Громадськість взялася за активні пошуки родини, яка втратила фотокамеру в Шотландії. Пристрій виявила користувачка сервісу мікроблогів Twitter на ім’я Рут Докінз. Дівчина розповіла, що знайшла камеру на острові Скай.

Рут виявила в камері фотознімки, і одні з них опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі, щоб спробувати розшукати господарів пристрою.На розміщеному в блозі кадру можна побачити сім’ю, один з членів якої зробив селфі на тлі мальовничого шотландського пейзажу.

На даний момент господарі камери не знайшлися, однак публікація про знайдений пристрій викликала в суспільстві позитивну реакцію. До пошуків сім’ї підключилися інші користувачі інтернету, які також публікують загадкове селфі на своїх сторінках, щоб допомогти справі. Крім цього, один з юзерів запропонував створити спеціальний сервіс для знайдених камер, так як випадки, коли люди втрачають їх, відбуваються досить часто.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh