Авторські статтіТехно

Користувачі iPhone зазнали витоку особистої інформації

Вже в який раз власники iPhone отримують несподіваний сюрприз. На цей раз популярні додатки з App Store таємно отримали доступ до особистих даних користувачів.

Фахівцям вдалося з’ясувати, що відомі програми з купівлі авіаквитків і бронювання авіаквитків номер в своїй роботі використовують функцію «відтворення сеансу».

Це означає, що всі дані, які користувач вводить на екран після завантаження програми, програма запамятовує і може відтворити. Виходить, що всі паролі банківських карт, паролі в соціальних мережах, особисті дані і телефонна книга крім власника може бути відома ще комусь. Простіше кажучи відбувається витік інформації.

Поки відомо, що такою функцією володіють програми з купівлі квитків Air Canada, Singapore Airlines, і додаток за бронювання готелів Hotels.com, Hollister, Expedia.

Як заявляють розробники цих програм, така функція необхідна лише для того, щоб аналізувати дії користувача, і покращувати функціонал програми. Дані, які збираються програмою, нікуди далі не передаються.

Ну, по-перше, про цієї функції користувача iPhone ніхто не попереджує, а по-друге стає якось не по собі, від того що в будь-який момент хтось скористається твоєю особистою інформацією.

Поки єдиним методом уникнути «стеження» залишається виключення зазначених програм зі свого гаджета.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.