Користувачі iPhone зазнали витоку особистої інформації

Вже в який раз власники iPhone отримують несподіваний сюрприз. На цей раз популярні додатки з App Store таємно отримали доступ до особистих даних користувачів.

Фахівцям вдалося з’ясувати, що відомі програми з купівлі авіаквитків і бронювання авіаквитків номер в своїй роботі використовують функцію «відтворення сеансу».

Це означає, що всі дані, які користувач вводить на екран після завантаження програми, програма запамятовує і може відтворити. Виходить, що всі паролі банківських карт, паролі в соціальних мережах, особисті дані і телефонна книга крім власника може бути відома ще комусь. Простіше кажучи відбувається витік інформації.

Поки відомо, що такою функцією володіють програми з купівлі квитків Air Canada, Singapore Airlines, і додаток за бронювання готелів Hotels.com, Hollister, Expedia.

Як заявляють розробники цих програм, така функція необхідна лише для того, щоб аналізувати дії користувача, і покращувати функціонал програми. Дані, які збираються програмою, нікуди далі не передаються.

Ну, по-перше, про цієї функції користувача iPhone ніхто не попереджує, а по-друге стає якось не по собі, від того що в будь-який момент хтось скористається твоєю особистою інформацією.

Поки єдиним методом уникнути «стеження» залишається виключення зазначених програм зі свого гаджета.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh