Авторські статтіТехно

Користувачі Instagram стали рідше ділитися фотографіями

Інтернет-експерти провели дослідження, результати якого показали, що користувачі популярного фотоблога Instagram стали рідше публікувати свої знімки. Фахівці відзначили, що така тенденція спостерігається останні два роки. Про це поінформував зарубіжний портал Tech Insider.

 

 

При такому положенні справ фахівці підкреслили, що не варто поспішати робити висновок про зниження популярності фотоблога Instagram. Приміром, у червні нинішнього року аудиторія сервісу перевалила за позначку 500 мільйонів користувачів. Щодня свої акаунти в Instagram відвідують близько 300 мільйонів чоловік. Крім цього, експерти встановили, що в середньому юзери приділяють 21 хвилину свого часу ресурсу.

Експерти передбачають, що користувачі стали робити менше публікацій в Instagram з-за зростаючої популярності месенджерів. Приміром Snapchat щодня відвідують близько 150 мільйонів юзерів, однак керівництво Instagram таким фактом абсолютно не налякане, а навпаки, надихнуло на ті, щоб зробити фотоблог лідируючим сервісом і зараз розробникі трудяться над створенням нових технічних тактик.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.