Користувачі Bentley Systems використовують машинне навчання

Завдяки машинному навчанню AssetWise забезпечує підвищений рівень ситуаційного аналізу для управління і раннього прогнозування при збої в роботі активів.

Bentley Systems оголосила про доступ до нових технологій в області обробки даних і машинного навчання на основі Microsoft Azure для AssetWise CONNECT Edition. Користувачі AssetWise тепер можуть використовувати машинне навчання як доповнення до вбудованим аналітичним засобів, вже доступним в сервісах AssetWise Operational Analytics і Asset Reliability. Крім поінформованості про ситуацію і візуальної роботи AssetWise тепер також забезпечує підвищений рівень ситуаційного аналізу для управління діями і надання ранніх попереджень про прогнозованих збої в роботі активів або операційних проблеми, які раніше не були виявлені, що сприяє більш швидкому і інтелектуальному прийняттю обгрунтованих рішень.

Оскільки обсяг експлуатаційних даних продовжує експоненціально зростати через Промисловий інтернет, завдання полягає в тому, як найкращим чином передати і обробити великі обсяги і різні типи даних і перетворити їх в робочу інформацію. Можливості машинного навчання Bentley забезпечують новий рівень розуміння даних. Перші послідовники машинного навчання AssetWise використовували переваги заданих шаблонних алгоритмів і адаптивних моделей, які допомагають прогнозувати події з невеликим втручанням або без втручання людини.

AssetWise збирає та об’єднує дані і використовує машинне навчання на основі платформи Microsoft Azure для надання ефективних аналітичних даних для прийняття рішень під час обслуговування та експлуатації. Ці рішення приймаються на основі різних даних, включаючи прогнозне і наказує обслуговування, індексацію активів, використання активів і продовження терміну служби активів, прогнозування попиту, оптимізацію активів і робочої сили і стратегічне планування активів.

Користувачі AssetWise зможуть швидше і краще розуміти свої шаблони даних. Впровадження машинного навчання є дуже важливим для користувачів AssetWise саме із-за характерного об’єднання різних перевірених можливостей опрацювання теоретичних даних, в тому числі R – лінійний регресійний аналіз, самонавчальні нейронні мережі для організації експериментальних точок і можливості візуалізації для швидкого ознайомлення з ситуацією. Цей новий рівень ситуаційного аналізу може поліпшити процес прийняття рішень за критично важливим активам.

Користувачі AssetWise зможуть відчути переваги цього істотного поліпшення в таких ресурсомістких галузях, як нафтогазова, машинобудівна, хімічна, автомобільні дороги та мости, залізниці і транзит, а також електро – і водогосподарські підприємства. Ситуаційний аналіз дозволяє не тільки відстежувати і реагувати на події, що відбуваються в реальному часі, але і розуміти потенційні майбутні події завдяки можливостям інтелектуального аналізу.

Джим Ньюман, старший директор з управління продуктами Bentley Systems, сказавши: «Нові можливості машинного навчання в AssetWise дозволять нашим користувачам використовувати їх дані ще більш ефективно. З допомогою поєднання R аналізу, машинного навчання та нейронних мереж наші користувачі можуть трансформувати свій бізнес, використовуючи комплексний розширений аналіз даних для забезпечення оптимальної продуктивності активів та експлуатації».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh