Техно

Користувачі Bentley Systems використовують машинне навчання

Завдяки машинному навчанню AssetWise забезпечує підвищений рівень ситуаційного аналізу для управління і раннього прогнозування при збої в роботі активів.

Bentley Systems оголосила про доступ до нових технологій в області обробки даних і машинного навчання на основі Microsoft Azure для AssetWise CONNECT Edition. Користувачі AssetWise тепер можуть використовувати машинне навчання як доповнення до вбудованим аналітичним засобів, вже доступним в сервісах AssetWise Operational Analytics і Asset Reliability. Крім поінформованості про ситуацію і візуальної роботи AssetWise тепер також забезпечує підвищений рівень ситуаційного аналізу для управління діями і надання ранніх попереджень про прогнозованих збої в роботі активів або операційних проблеми, які раніше не були виявлені, що сприяє більш швидкому і інтелектуальному прийняттю обгрунтованих рішень.

Оскільки обсяг експлуатаційних даних продовжує експоненціально зростати через Промисловий інтернет, завдання полягає в тому, як найкращим чином передати і обробити великі обсяги і різні типи даних і перетворити їх в робочу інформацію. Можливості машинного навчання Bentley забезпечують новий рівень розуміння даних. Перші послідовники машинного навчання AssetWise використовували переваги заданих шаблонних алгоритмів і адаптивних моделей, які допомагають прогнозувати події з невеликим втручанням або без втручання людини.

AssetWise збирає та об’єднує дані і використовує машинне навчання на основі платформи Microsoft Azure для надання ефективних аналітичних даних для прийняття рішень під час обслуговування та експлуатації. Ці рішення приймаються на основі різних даних, включаючи прогнозне і наказує обслуговування, індексацію активів, використання активів і продовження терміну служби активів, прогнозування попиту, оптимізацію активів і робочої сили і стратегічне планування активів.

Користувачі AssetWise зможуть швидше і краще розуміти свої шаблони даних. Впровадження машинного навчання є дуже важливим для користувачів AssetWise саме із-за характерного об’єднання різних перевірених можливостей опрацювання теоретичних даних, в тому числі R – лінійний регресійний аналіз, самонавчальні нейронні мережі для організації експериментальних точок і можливості візуалізації для швидкого ознайомлення з ситуацією. Цей новий рівень ситуаційного аналізу може поліпшити процес прийняття рішень за критично важливим активам.

Користувачі AssetWise зможуть відчути переваги цього істотного поліпшення в таких ресурсомістких галузях, як нафтогазова, машинобудівна, хімічна, автомобільні дороги та мости, залізниці і транзит, а також електро – і водогосподарські підприємства. Ситуаційний аналіз дозволяє не тільки відстежувати і реагувати на події, що відбуваються в реальному часі, але і розуміти потенційні майбутні події завдяки можливостям інтелектуального аналізу.

Джим Ньюман, старший директор з управління продуктами Bentley Systems, сказавши: «Нові можливості машинного навчання в AssetWise дозволять нашим користувачам використовувати їх дані ще більш ефективно. З допомогою поєднання R аналізу, машинного навчання та нейронних мереж наші користувачі можуть трансформувати свій бізнес, використовуючи комплексний розширений аналіз даних для забезпечення оптимальної продуктивності активів та експлуатації».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України