Чи корисно загоряти топлес – думка вчених

Сьогодні жінки все більше вивільнюються. Це відноситься також і до їхнього тіла, і, всупереч засуджують поглядів, деякі дозволяють собі засмагати топлес.

Багато дівчат хочуть отримати рівний красивий загар без слідів від купальника. Але думка вчених з цього приводу негативне – вони попереджають про небезпеку такого засмаги.

Медики стверджують, що взагалі тривалий вплив сонячних променів шкодить шкірі. Вона стає суха, з цієї причини прискорюється процес старіння шкіри. Також під впливом сонця з’являються зморшки і пігментні плями. Не виключено перетворення родимок в злоякісної освіта – меланому.

Але найнебезпечніше вплив сонця може виявитися для жіночих грудей. Мало того, що порушується еластичність грудей, вона може стати більш в’ялою, можуть з’явитися розтяжки з розхлопом, тріщини сосків, кісти, може розвинутися мастопатія, але найнеприємніше – загоряння топлес може призвести до розвитку раку молочної залози.

Рак грудей — найбільш часта форма раку серед жінок, що вражає протягом життя в середньому кожну десяту жінку у віці від 13 до 90 років.

Також більш корисно загоряти в купальниках без поролонових вставок. Із-за шару поролону температура в молочних залозах може бути або вище норми, або істотно нижче (коли мокрій купальник). Це також збільшує ризик розвитку різних захворювань.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh