Авторські статтіЗдоров'я

Чи корисно загоряти топлес – думка вчених

Сьогодні жінки все більше вивільнюються. Це відноситься також і до їхнього тіла, і, всупереч засуджують поглядів, деякі дозволяють собі засмагати топлес.

Багато дівчат хочуть отримати рівний красивий загар без слідів від купальника. Але думка вчених з цього приводу негативне – вони попереджають про небезпеку такого засмаги.

Медики стверджують, що взагалі тривалий вплив сонячних променів шкодить шкірі. Вона стає суха, з цієї причини прискорюється процес старіння шкіри. Також під впливом сонця з’являються зморшки і пігментні плями. Не виключено перетворення родимок в злоякісної освіта – меланому.

Але найнебезпечніше вплив сонця може виявитися для жіночих грудей. Мало того, що порушується еластичність грудей, вона може стати більш в’ялою, можуть з’явитися розтяжки з розхлопом, тріщини сосків, кісти, може розвинутися мастопатія, але найнеприємніше – загоряння топлес може призвести до розвитку раку молочної залози.

Рак грудей — найбільш часта форма раку серед жінок, що вражає протягом життя в середньому кожну десяту жінку у віці від 13 до 90 років.

Також більш корисно загоряти в купальниках без поролонових вставок. Із-за шару поролону температура в молочних залозах може бути або вище норми, або істотно нижче (коли мокрій купальник). Це також збільшує ризик розвитку різних захворювань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.