Авторські статті

У Сирії настають великі зміни

Скоро в Сирії настануть серйозні зміни – Дональд Трамп заявив про те, що найближчим часом збирається вивести американські війська з цієї країни. Про це кореспондент Іван Яковина пише в блозі.

«Пентагон поки ще пручається, але останнє слово в цій суперечці все одно за Трампом – він, як-ніяк, президент. На ділі це буде означати що : сирійські курди, які виконали основний обсяг роботи по знищенню Ісламської держави, будуть віддані на розтерзання згаданого вище Ердоганв, а також сирійському диктатору Башару Асаду і його друзям з РФ і Ірану. Курдів, простіше кажучи, в черговий раз зрадять», – зазначає Яковина. На його думку, в переможцях може виявитися Туреччина, а також Іран, який отримає можливість налагодити сухопутне сполучення зі Середземним морем.

За словами кореспондента, Росія теж вийде переможцем – нові нафтопроводи і газопроводи до Європи побудовані не будуть. «Зараз курдам залишається сподіватися лише на Ізраїль, який не хоче посилення ні Туреччині, ні Ірану. Може бути, Єрусалим зможе вплинути на Вашингтон, щоб той все-таки залишив свої війська в Сирії», – додав Яковина.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України