Політика

Офіційний представник російського МЗС звинуватила британців у знищенні важливих свідків у справі Скрипалів

Сталася ще одна неймовірна історія – Марія Захарова, офіційний представник російського МЗС, звинуватила британців у знищенні важливих свідків у справі Скрипалів – двох морських свинок і кота Сергія Скрипаля.

Про це кореспондент Іван Яковина пише у своєму блозі. «Кота британці присипали, оскільки він був у стані сильного стресу, морських свинок знайшли вже мертвими від зневоднення. Тіла всіх трьох тварин британська влада кремувала. На думку Москви, таким чином вони успішно приховали важливі докази по справі Скрипалів. Мається на увазі, що при обстеженні тел кота і свинок можна було зрозуміти, контактували з речовиною «Новачок», яким, начебто, отруїлися їх господарі», – пише Яковина. Також кореспондент зазначив, що Сергію Скрипалю стало краще, і скоро він почне говорити, і від того, що він заявити, залежить підсумок розслідування злочину.

«Якщо він, наприклад, згадає, як пив чай з якимось колишнім колегою по ГРУ, то британці отримають майже пряме підтвердження провини РФ до його отруєння. Якщо ж він згадає щось інше, то ситуація може одержати непередбачуваний поворот», – додав кореспондент.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України