Техно

Конструкція та види культиваторів для мотоблоків

Жодна велика ферма не обходиться без механізованої техніки. Вона робить посів, вирощування і збір урожаю набагато швидшими та зручнішими. Замовити все необхідне для експлуатації вдома, на дачі чи в господарстві можна в компанії Агросад. Вона пропонує великий вибір мототракторів, навісного обладнання, водонагрівачів та інших пристроїв за одними з найнижчих цін на ринку.

Функції культиватора на мотоблок

В господарстві культиватор до мотоблока використовується для подрібнення ґрунту, знищення бур’янів та шкідників. У випадку встановлення допоміжного обладнання культиватор здатний обробляти міжряддя на полях без ризику пошкодження культурних рослин. В деяких випадках культиватор подрібнює землю та одночасно перемішує її з добривами.

Суцільна культивація дає змогу обробляти грядки на глибину 5-12 см. В результаті цього земля стає однорідною, а всі великі грудки ґрунту розбиваються на маленькі шматки, котрі не будуть заважати росту та розвитку молодих рослин.

Подрібнення землі дає їй змогу насититись киснем, що вкрай необхідно для покращення хімічного складу ґрунту. Окрім того, однорідна земля швидше поглинає вологу, дозволяючи їй стікати до коренів рослин.

З чого складається культиватор?

Всі культиватори для мотоблоків схожі за своєю конструкцією. Вони складаються з таких деталей:

  • рама – основа, необхідна для монтажу та кріплення інших елементів культиватора;

  • навісний механізм – потрібен для з’єднання агрегату з мотоблоком;

  • лапи в формі стріл – кріпляться по всій довжині культиватора і відповідають безпосередньо за подрібнення ґрунту;

  • опорно-прикатний каток – утрамбовує подрібнену землю для вирівнювання її поверхні.

Більшість сучасного обладнання виділяється простотою. Вони не потребують планового обслуговування, а в разі несправності з їх ремонтом зможе справитись навіть людина без досвіду.

Види культиваторів для мотоблоків

За своїми функціями культиватори діляться на декілька типів:

  • парові – використовуються для підготовки землі перед посівом, котру необхідно проводити через кілька днів після боронування;

  • просапні – призначені для міжрядної обробки грунту. З їх допомогою фермери проводять обробку між рядами вирощених культур, зрізують бур’яни та підсипають кущі землею для їх захисту від пересихання;

  • спеціальні – призначені для догляду за такими культурами, як буряк, бавовник, для обробки садів і чайних плантацій.

На ринку також можна знайти універсальні культиватори. Обладнання цього типу здатне одночасно виконувати всі роботи по обробці землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України