Авторські статті

Конспірологія як національна ідея Росії

У Росії конспірологія вже давно стала як основне джерело для національної ідеї, що періодично змінює свій вектор.

Самі ж конспірологи,  більше нагадують людей з певною формою шизофренії, чітко підхоплюють заклики з Кремля і “на ура” видають необхідні для згодовування суспільству літературні шедеври з класу сакральних розслідувань виключно для обраних. Таким “обраним” стає практично кожен середньостатистичний росіянин, що щиро вірить у масонів, рептилоїдів і великих арійців що прийшли з Гіпербореї і оселилися в Тартар.

У цьому напрямку був підхоплений клич Путіна про сакральність Криму для росіян, що по суті своїй божевільне, антинаукове твердження, що не витримує і найменшої критики будь-якого розсудливого історика Але,  саме розсудливого, але аж ніяк не адепта конспірологічних ідей.

До таких адептів можна сміливо зараховувати панів Носівського і Фоменко, котрі вже давно розбурхують розуми шанувальників сюрреалістічних ідей і несподіваних відкриттів з розряду паралельного всесвіту. Адже саме завдяки цим “вченим”, сакральність Криму для росіян набула куди більший сенс ніж припустимо –  Сибір. Як кажуть, без коментарів zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.