Конгрес США визнав геноцидом вбивства християн бойовиками ІДІЛ

Американський Конгрес підтримав у понеділок проект резолюції, яка закликає владу США й інших країн визнати вбивства і жорстокі дії щодо християн, зокрема, на Близькому Сході, геноцидом і злочинами проти людяності.

Згідно з документом, автором якого є республіканець від штату Небраска Джефф Фортенберрі, всі уряди і міжнародні організації, в тому числі ООН та її генеральний секретар, повинні розглядати насильство над християнами не тільки як геноцид, а й ставитися до цього, як до військових злочинів.

Членам ООН необхідно звернутися до арабських країн і закликати їх до створення регіональних або міжнародних трибуналів для розгляду подібних випадків. Необхідність санкцій стосовно будь-яких осіб або угруповань, дії яких призвели до вимушеного переселення християн з їх споконвічних територій, є ще одним суттєвим положенням в проекті резолюції.

Ініціативу Фортенберрі  схвалили 393 конгресмени з обох партій країни.

На недавніх слуханнях в комітеті палати представників з асигнувань Фортенберрі закликав держсекретаря США Джона Керрі визнати геноцидом вбивства християн.

«У світі зростає коаліція, яка закликає визнати той факт, що ІДІЛ здійснює акти геноциду проти християн», – стверджував законодавець. Глава держдепартаменту зазначив, що «поки це питання знаходиться у нього на розгляді». При цьому, судячи з надісланим раніше конгресменами листом на ім’я держсекретаря, він повинен дати відповідь вже 17 березня.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh