Концерн “Еталон” налагоджує випуск автобусів, які використовують стиснений природний газ

Концерн «Еталон» налагоджує випуск автобусів, які використовують стиснений природний газ, як паливо. Наразі приміська модель «газового» автобуса від «Еталон» А081.28 перебуває на завершальній стадії сертифікації.

Передає  “Пасажирський транспорт”.

З метою серійного налагодження виробництва, керівництво ДП «УКРАВТОГАЗ» провело робочу зустріч із керівництвом ПрАТ «Чернігівський автозавод». Чернігівський автозавод вже має у своїй лінійці сертифіковану міську та приміську модель, яка знаходиться на завершальній стадії проходження сертифікації. Ці автобуси обладнані двигунами, які працюють на природному газі.

Потужність заводу дозволяє виробляти близько 100 таких автобусів щомісяця. Використання автобусів на природному газі дозволяє економити до 50% витрат на паливо для перевізників, Крім того це сприяє розвитку українського автовиробництва та зменшенню забруднення повітря.

У складі концерну «Еталон» існує спеціальний конструкторський підрозділ – філія «НДІ автомобілебудування» ТОВ «Чернігівський автозавод», який розташований у Львові та займається розробкою нових автобусів, тролейбусів та іншої автомобільної техніки.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh