«Комунікація є одним із важливих елементів життя нашої Церкви та її внутрішньої єдності», – Глава УГКЦ до медійників

«Нам потрібно спільно працювати, бо сьогодні суспільство потребує добрих новин. Хто, як не Церква має завдання проголошення Доброї Новини – Слова Божественного Євангелія? Суспільні комунікації – якраз один з інструментів, щоб Церква могла виконувати цю Євангелізаційну місію», – про це говорив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, у середу 16 травня, під час формаційної зустрічі прес-секретарів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. 

Звертаючись до присутніх журналістів Блаженніший Святослав зазначив, що ця зустріч є одним із перших плодів останніх синодальних рішень. Зокрема за словами Патріарха, ідею створення такого вишкільного майданчика для Церковних журналістів погодив Синод Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ 21 березня цього року: «Тому кожна єпархія, екзархат та парафія повинні мати свого відповідального за медійну складову їхньої діяльності», – сказав Патріарх.

Глава УГКЦ зауважив, що він добре розуміє, наскільки інтенсивно сьогодні суспільство комунікує між собою. Тому і Церква має йти в ногу з часом: «Комунікація, як постійний живий зв’язок між пастирем та вірними – є одним з важливих елементів життя нашої Церкви та її внутрішньої єдності. Саме прес-секретарі мають допомогти священику у цьому», – переконаний Патріарх.

«Наразі в УГКЦ триває розробка цілої комунікаційної стратегії церкви, – повідомив Блаженніший Святослав. Один з перших кроків – нещодавнє створення окремої Ради при Патріархові із суспільних комунікацій. Головне її завдання – допомогти зрозуміти Церкві, як сьогодні спілкуватися з суспільством», – зазначив Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав також висловив сподівання, що такий вишкіл відповідальних за комунікацію осіб буде в першу чергу доброю можливістю спілкування між собою: «Щиро сподіваюся, що це буде добра школа: школа спілкування, та школа комунікації, щоб ми щораз, то більше ефективно вміли нести добрі новини про життя нашої Церкви. Щоб ми вміли вчасно реагувати на суспільні події, які відбуваються у нашій державі та світі. Це буде свідчити також про нашу відповідальність перед викликами нашого часу».

У розмові з журналістами Глава УГКЦ зауважив, що в суспільстві є така думка: «Коли Церква не існує в медійному середовищі, то Вона не існує взагалі»: «Тоді на Церкву не звертають уваги, – наголосив Блаженніший Святослав. Будьте певні, – додав Він, що в такому випадку увагу наших вірних будуть тримати інші. Вони будуть слухати інших новин, цікавитись іншою інформацією, та будуть зважати на інші події. У такому випадку не будуть знати життя своєї Церкви. Тому сьогодні настільки важлива є ця інтенсивність комунікації між єпископом і його вірними, для того, щоби допомогти людям жити інтенсивним повнокровним духовним життям своєї рідної Церкви», – наголосив Очільник УГКЦ.

Прес-служба Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh